پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ |۱۵ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 9, 2020
حجت الاسلام روح الله کرمی نیا- حوزه اسلام آباد غرب

حوزه/مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب گفت: تذکر لسانی جامعه را از فساد و ولنگاری در امان نگه می دارد.

به گزارش خبرگزاری«حوزه» از کرمانشاه ،مانور تذکر لسانی به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت دکتر چمران با حضور بسیجیان، طلاب و روحانیون و اساتید حوزه و دانشگاه در شهرستان اسلام آباد غرب برگزار شد.

حجت الاسلام روح الله کرمی نیا در این مراسم با اشاره به آیاتی از قرآن کریم عنوان داشت: شرط پاکدامنی و پاکیزه شدن روح بستن چشم ها به روی گناهان و معاصی است.

مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) شهرستان اسلام آباد غرب ابراز داشت: قطعأ افراد با حیا مورد رحمت و مغفرت خداوند متعال قرار می گیرند و جامعه از فساد و ولنگاری زدوده می شود.

این استاد حوزه علمیه حیا و پاکدامنی را نوعی خود نگه داری دانست و تصریح کرد: نمونه بارز افراد با حیا ائمه معصومین علیهم السلام هستند که در حیا و تقوا از دیگران سبقت گرفتند.

وی در ادامه یادآور شد: متأسفانه بی حیایی در کشورهای غربی به نوعی ارزش تبدیل شده است و به سرعت نیز در حال ترویج در بلاد اسلامی می باشد و مانع پیشرفت و عزت کشورها شده است.

حجت الاسلام کرمی نیا بیان داشت: خوشبختانه انقلاب اسلامی حیا و پاکدامنی خود را از حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه الزهرا (س) به ارث برده است و به فرهنگ منحط غربی اجازه خودنمایی در سبک زندگی اسلامی را نمی دهد.

این استاد حوزه علمیه در پایان مطرح کرد: امر به معروف و نهی از منکر جامعه را از آُسیب های مختلف اجتماعی و فردی در امان می دارد لذا بسیجیان و طلاب با رعایت شرایط این فریضه الهی همواره افرادی که به سمت منکر حرکت می کنند را متذکر شوند.

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =