جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ | Jan 15, 2021
دوره تربیت مبلغ

حوزه/ دوره تربیت مبلغ به زبان کره ای به همت مدرسه اسلامی آموزش زبان و فرهنگ کره و با همکاری موسسه آموزش زبان و فرهنگ جامعه المصطفی العالمیه در قم برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، با توجه به جهانی بودن دین مبین اسلام و وظیفه ذاتی حوزه مبنی بر رساندن پیام جاویدان اسلام به گوش جهانیان، مدرسه اسلامی آموزش زبان و فرهنگ کره اقدام به برگزاری اولین دوره تربیت مبلغ به زبان کره ای نموده است.

در این دوره که به اهتمام مدرسه اسلامی آموزش زبان و فرهنگ کره و با همکاری موسسه آموزش زبان و فرهنگ جامعه المصطفی العالمیه در قم برگزار می شود بیش از 30 نفر از  طلاب آقا و خانم سطوح عالی و درس خارج شرکت نموده اند.

 این دوره از آبان ماه سال جاری شروع و به مدت دو سال ادامه خواهد داشت . دانش پژوهان در این دوره ضمن فراگیری زبان و فرهنگ کره دوره های دیگری همچون جامعه شناسی تبلیغ، تبلیغ در فضای مجازی، مدیریت فرهنگی، آشنایی با ادیان و... را نیز خواهند گذراند.

همچنین این مدرسه در نظر دارد دوره های جدیدی برای تمامی علاقه مندان به زبان کره در قم برگزار نماید که متقاضیان می توانند با شماره 09384344825 جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8