پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ | May 28, 2020
حجت الاسلام سید رضا موسوی نژاد

حوزه/ حجت الاسلام موسوی نژاد از برگزاری کارگاه ولایت پژوهی و غدیر شناسی ویژه روحانیان طرح هجرت و روحانیان مستقر سازمان تبلیغات استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از بوشهر حجت الاسلام سید رضا موسوی نژاد، امروز در جلسه مدیر و معاونان حوزه علمیه استان بوشهر از برگزاری کارگاه ولایت پژوهی و غدیر شناسی ویژه روحانیان طرح هجرت و روحانیان مستقر سازمان تبلیغات استان خبر داد و گفت: این کارگاه به مدت یک روز در ساختمان مدیریت حوزه علمیه استان برگزار شد.

معاون تبلیغ حوزه علمیه استان بوشهر، هدف از برگزاری این کارگاه یک روزه را ترویج فرهنگ غدیر و روش های اثبات امر ولایت فقیه با استفاده از آیات و روایات عنوان کرد و گفت: حجت الاسلام محمد اکبری از اساتید اعزامی از قم به عنوان مدرس در این کارگاه حضور یافت.

وی افزود: این کارگاه همچنین برای ائمه جماعات، هیات امنا و رابطین پژوهش در سالن 22 بهمن سپاه امام صادق(ع) استان برگزار شد و حجت الاسلام اکبری در این کارگاه آیاتی از قرآن را در اثبات ولایت فقیه تشریح کرد.

حجت الاسلام موسوی نژاد اضافه کرد: این کارگاه برای فعالان فرهنگی شهر چغادک و نیز در همایش غدیرشناسی و مدیریت مساجد در شهر برازجان با حضور روحانیون طرح هجرت و اساتید حوزه های علمیه برگزار شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =