شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | Sep 19, 2020
شیخ اکرم الکعبی

حوزه/ شیخ اکرم الکعبی ضمن محکوم نمودن جنایت سعودی‌ها و ترور مقام بلندپایه جنبش انصارالله، بر ایستادگی کنار ملت شریف یمن تأکید کرد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در پیامی شهادت «صالح علی الصماد» رئیس مجلس سیاسی یمن را به جهان اسلام، ملت غیور یمن، «سید عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله و همه مبارزان شریف جهان تسلیت گفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» در این پیام، آورده است: جنایت ترور شهید الصماد قلبهایمان را به درد آورد اما ما یاری‌گر ملت یمن و هر مستضعفی در منطقه و جهان خواهیم ماند.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار شهید صالح الصماد در جبهه مقاومت، تصریح کرد: این شهید خاری در گلوی آل سعود و سران آمریکا، انگلیس و همپیمانان‌شان بود و جنایت ترور او سبعیت و وحشی گری آنان را به جهان ثابت کرد.

دبیرکل نُجَباء ضمن تاکید بر اصل جهاد و ایستادگی بر ارزش‌های جهادی، آن را تنها راه پیروزی مقابل دشمنان خواند و خاطرنشان ساخت: بدانید که ما در کنار ملت شریف یمن خواهیم ایستاد و از خداوند متعال می‌خواهیم که بر این ملت منت نهاده و پیروزی سریع و فتح مبین را نصیب آنان کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8