یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | May 31, 2020
حجت الاسلام خرسند

حوزه/ امام جمعه شهرستان کازرون با بیان اینکه بی‌تدبیری دولتمردان در کازرون مردم را به جان یکدیگر انداخته است، گفت: در یکی دو روز گذشته جریانات ضدانقلاب و گروهک‌ها از این قضیه سوء استفاده می‌کنند و می‌خواهند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد خرسند در گفت‌وگو با خبرنگار استان‌های خبرگزاری «حوزه»، با اشاره به تجمع اعتراضی مردم در مخالفت با تقسیم شهرستان کازرون و با بیان این که در شرایط فعلی بحث تقسیم شهرستان کازرون یک بحث حاشیه‌ای محسوب می‌شود، اظهار داشت: مسئله تقسیمات کشوری در شهرستان کازرون و بی‌تدبیری دولتمردان منجر به تجمعات اعتراضی مردم در مخالفت با این مسئله شده و وقتی اولویت‌ها رعایت نشود و بهانه دست ضدانقلاب بدهند، همین قضایا می‌شود.

وی با بیان این که چون در میان مردم بودیم این مسائل را از یک سال پیش هشدار می‌دادیم، ولی متأسفانه توجه لازم نشد، تصریح کرد: اعتراضات مردمی در این شهرستان از مرداد سال گذشته شروع شد، اما توجه کافی به این اعتراضات نشد.

امام جمعه شهرستان کازرون افزود: در یکی دو روز گذشته، جریانات ضدانقلاب و گروهک‌ها از این قضیه سوء استفاده می‌کنند و می‌خواهند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

حجت‌الاسلام والمسلمین خرسند خاطرنشان کرد: توقع داریم که مسئولین تدبیری بیندیشند و مسائل اصلی کشور را فدای مسائل فرعی نکنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =