جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 7, 2021
آستان مقدس علوی دوره تابستانی خود را به پایان برد

حوزه/ بخش امور دینی آستان مقدس علوی دوره تابستانی امسال خود را که با مشارکت بیش از ۱۰۰۰ دانش آموز و حضور شخصیت های حوزوی، اجتماعی و دانشگاهی برگزار شد، به پایان برد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، بخش امور دینی آستان مقدس علوی دوره تابستانی امسال خود را که با مشارکت بیش از 1000 دانش آموز و حضور شخصیت های حوزوی، اجتماعی و دانشگاهی در داخل و خارج آستان مقدس برگزار شد، به پایان برد.

یکی از مسئولین بخش امور دینی گفت: در این دوره نزدیک به 2300 دانشجو و دانش آموز در داخل آستان مقدس علوی و بیرون آستان در 30 مسجد و حسینیه شرکت داشتند.

وی ادامه داد: 35 استاد از حوزه علمیه و اساتید قرآن کریم کنفرانس هایی در خصوص فقه، اعتقادات، اخلاق، قرآن کریم، سیره اهل بیت(علیهم السلام) ارائه دادند.

این مسئول آستان اشاره کرد: در خلال این دوره نزدیک به 1600 دانشجو و دانش آموز به زیارت حرم حضرت امیر المؤمنین(ع) مشرف شده و با آثار تاریخی و باستانی آستان آشنا شدند.

در پایان این دوره اساتید دوره و سه دانشجوی نمونه از هر مسجد و حسینیه مورد تکریم قرار گرفتند که تعداد آن به 105 دانشجو می رسد.

شایان ذکر است که شعبه آموزش و ارشاد دینی همچنان به برنامه تبلیغی خود برای ارتقای سطح فکری، معرفتی و اخلاقی زائرین ادامه می دهد.

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8