جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ |۴ رجب ۱۴۴۱ | Feb 28, 2020
همایش طلاب جدیدالورود جامعه‌الزهرا(س)

حوزه/ همایش طلاب جدیدالورود سطح دو، سه و چهار جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به مدت سه روز متوالی در تالار بیداری اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری«حوزه»،  همایش طلاب جدیدالورود جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و آغاز هفته دفاع مقدس از سوی معاونت آموزشی تربیتی برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش: طلاب جدیدالورود با توجه به خوابگاهی و غیرخوابگاهی بودن و همچنین مقطع تحصیلی در سه روز متوالی از روز شنبه ۳۱ شهریورماه تا دوشنبه ۲ مهرماه در این جلسات شرکت می‌کنند.

همایش طلاب جدیدالورود تحصیلات تکمیلی (سطح سه و چهار) روز شنبه ۳۱ شهریورماه ساعت ۱۵ تا ۱۸ تشکیل می‌شود.

طلاب خوابگاهی روز یکشنبه اول مهرماه و طلاب دوره عمومی (سطح دو) روز دوشنبه ۲ مهرماه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ در همایش شرکت خواهند کرد.

در این مراسم، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین مدنی مدیر جامعه‌الزهرا علیهاالسلام و حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین شهیدی معاون آموزشی تربیتی این مؤسسه به تبیین موضوعات رسالت بانوان طلبه در عصر حاضر و اهمیت و ضرورت تحصیل علوم دینی می‌پردازند.

در هر یک از این جلسات، سخنران ویژه حضور دارد و با توجه به وضعیت و شرایط تحصیلی طلاب دعوت شده، موضوعاتی چون وظایف خانواده‌ها در قبال رسالت طلبگی و مدیریت جمع بین تحصیل و استحکام خانواده تبیین می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =