دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 25, 2021
اردوی جهادی

مدیر حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی استان قم از برگزاری ۸۰ اردوی جهادی در سطح این استان در تابستان سال جاری خبر داد.

سید علی سید میرزایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری«حوزه»، با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: علاوه بر این ها، 30 اردوی جهادی ویژه بازسازی مناطق سیل زده استان لرستان به همت گروه های جهادی قم برگزار می شود و همچنین در برخی استان های دیگر همچون سیستان و بلوچستان، فارس، مازندران، اصفهان و خوزستان و ... نیز 20 اردوی جهادی دیگر بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، انجام می شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این اردوها بر اساس طرح اعتلای گروه های جهادی، تلاش به منظور محرومیت زدایی از مناطق مختلف کشور به ویژه مناطق حاشیه ای، کم برخوردار و محروم استان قم است که انصافاً در طول این سال ها، جهادگران بسیجی در عرصه های گوناگون عمرانی، فنی، فرهنگی، اجتماعی و بهداشتی، منشأ خدمات و برکات بسیاری بوده اند.

مدیر حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی استان قم همچنین با بیان این که در حال حاضر 165 گروه جهادی از استان قم دارای شناسنامه جهادی هستند، گفت: یکی از برنامه های کلیدی سازمان بسیج سازندگی استان قم ، تشکیل گروه های جهادی خدمت رسان محله محور و پایگاه محور است تا به یاری خدا به سمت تشکیل یک گروه جهادی برای هر پایگاه بسیج در سطح استان گام برداریم و این هدف در آینده نزدیک محقق شود.

۳۱۳/۸

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8