جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ |۱۶ صفر ۱۴۴۳ | Sep 24, 2021
محمدحسین رجبی

حوزه/ فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: فعالیت سپاه در حوزه محرومیت‌زدایی را یک وظیفه برای خود می‌دانیم چون رهبر معظم انقلاب فرمان دادند که در راستای خدمت به مردم و کمک به دولت از امکانات سپاه بهره بگیریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در استان کردستان، سردار محمدحسین رجبی، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ظهر امروز در شورای دانشگاه کردستان که به عنوان «سیمای عمومی استان، چالش ها، پتانسیل ها و قابلیت ها» برگزار گردید، اظهار داشت: سپاه پاسداران در این مدت نشان داده است که به دنبال محروم زدایی در سطح مناطق محروم کشور بوده است و هرگز به دنبال درآمدزایی برای خود نبوده و نیست.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ادامه داد: بیشترین تلاش ما محرومیت زدایی در سطح استان کردستان همراه با ایجاد مقوله امنیت برای ساکنین بوده است، لذا دانشگاهیان نیز در این حوزه می توانند به ما کمک و مشاوره بدهند.

سردار رجبی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: فعالیت سپاه در حوزه محرومیت‌زدایی را یک وظیفه برای خود می‌دانیم چون رهبر معظم انقلاب فرمان دادند که در راستای خدمت به مردم و کمک به دولت از امکانات سپاه بهره بگیریم.

این مقام نظامی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در طول انجام طرح های محرومیت زدایی در سطح استان کردستان، نیازهای اصلی و اساسی مردم را نیز بررسی و شناسایی می کنیم با مشارکت خود آنها این نیازها را برطرف می سازیم.

فرمانده سپاه بیت المقدس اظهار داشت: بخشی از سدهای استان توسط قرارگاه خاتم الانبیا (ص) سپاه پاسداران ساخته شده است و بی شک اگر سامانه انتقال آب سد آزاد به سد قشلاق در آن زمان محدود ساخته نمی‌شد آن سال شهر سنندج به شدت با بحران کم‌آبی مواجه بود.

سردار رجبی در ادامه سخنان خود گفت: همچنین سدهای عباس ‌آباد بانه، چراغ ویس سقز، گاران مریوان و زیویه کامیاران توسط قرارگاه خاتم سپاه ساخته شده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس در ادامه سخنان خود اظهار داشت: در سال جاری ۲ هزار و ۲۹ طرح شامل پروژه‌های محرومیت‌زدایی، احداث مسکن مددجویی، احداث مسکن سیل زدگان و پروژه‌های عمرانی طرح کرامت برای اجرا در استان کردستان تعریف گردیده است.

براساس این گزارش در انتهای این نشست دفتر جدید بسیج اساتید دانشگاه کردستان با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس و رئیس دانشگاه کردستان افتتاح گردید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8