شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ | Jul 11, 2020
مستند «امیدی هِ»

حوزه/ مستند «امیدی هِ» به کارگردانی علی زهیری، از ۱۸ الی ۲۴ آبان ماه در ۱۲ دانشگاه استان خوزستان اکران می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، مستند «امیدی هِ» به کارگردانی علی زهیری و تهیه‌کنندگی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، از ۱۸ الی ۲۴ آبان ماه در ۱۲ دانشگاه استان خوزستان اکران می‌شود.

بر اساس این گزارش، نخستین نمایش مردمی «امیدی هِ» در روز شنبه ۱۸ آبان ماه ساعت ۱۹ در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان انجام می‌شود. سپس در روز دوشنبه ۲۰ آبان ماه ابتدا از ساعت ۹:۳۰ صبح در دانشگاه پیام نور دزفول، ساعت ۱۰ صبح در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، ساعت ۱۲ در دانشگاه علوم پزشکی بهبهان، ساعت ۱۴ در جهاد دانشگاهی و ساعت ۱۹ در دانشگاه سلامت رامهرمز نمایش داده می‌شود.

اکران مستند «امیدی هِ» در روز سه شنبه ۲۱ آبان ماه در استان خوزستان ادامه پیدا می‌کند و این مستند در این روز و از ساعت ۱۰ صبح در دانشگاه آزاد ایذه و ساعت ۲۰ در دانشکده نفت اهواز اکران می‌شود. همچنین این فیلم روز چهارشنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۹:۳۰ صبح در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری اهواز و ساعت ۱۳:۳۰ در دانشگاه پیام نور این شهر نمایش داده می‌شود.

آخرین نوبت اکران مستند «امیدی هِ» در استان خوزستان روز جمعه ۲۴ آبان ساعت ۲۰ در دانشگاه صنعت نفت آبادان انجام می‌شود.

در مستند «امیدی هِ» می‌بینیم که ۲۲ دی‌ماه ۹۷ ویدئوی کوتاهی با این تیتر از شهر امیدیه در استان خوزستان، همه را شوکه کرد: حمله ناجوانمردانه ماموران به خانه جانباز مدافع حرم با دستور دادستان وقت شهر امیدیه».

مستند «امیدی‌هِ» روایتی است از پشت پرده‌ آن اتفاق، که هنوز برای همه مبهم است ...

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8