جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 7, 2020
جزیره

حوزه/ مصرف نگران کننده مشروبات الکلی در انگلیس و نقش این کشور در ناآرامی های عراق عناوین دو موضوعی است که در برنامه این هفته «جزیره» (The Isle) شبکه پرس تی وی مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» این برنامه با نگاهی به افزایش میزان مصرف الکل در جامعه انگلیس و واکاوی دلایل این مسئله به بحث و بررسی پیرامون تاثیر مصرف الکل بر کودکان و نوجوانان انگلیسی و پیامدهای منفی آن بر جسم و روان آنها می پردازد.

در ادامه این برنامه تحمیل هزینه 5/3 پوندی مصرف الکل بر سازمان خدمات بهداشت ملی (NHS) در انگلیس و گسترش استفاده از الکل در مدارس انگلیس نیز مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد.

این برنامه همچنین ضمن مروری بر ناآرامی های اخیر در عراق و نقش انگلیس در تشدید این ناآرامی ها به تبادل نظر درخصوص منشا این ناآرامی ها و اعتراضات که از خارج از مرزهای این کشور مدیریت و هدایت می شود خواهد پرداخت.

در این زمینه نقش انگلیس در تغییر نگرش افکار عمومی مردم خاورمیانه و استفاده انگلیس از شبکه های اجتماعی همچون توییتر، اینستاگرام و فیسبوک برای تغییر دیدگاه های مردم کشورهای مختلف مورد واکاوی قرار می گیرد.

«جزیره» به تهیه کنندگی حامد عزتی زاده روز چهارشنبه ساعت 03:00 ، 08:00 و 16:00 پخش خواهد شد.

313/60

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8