جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ | Sep 25, 2020
 اگر یک مسلمان عامل تیراندازی مدارس بود، واشنگتن را تعطیل می کردند!

حوزه/ یک مجری رسانه خبری آمریکایی در واکنش به تیراندازی ها در مدارس و بی تفاوتی دولت آمریکا گفت: من مطمئنم که اگر یک مسلمان  عامل این تیراندازی ها بود واشنگتن را تعطیل می کردند!

 به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از newsweek، مجری برنامه خبری «صبح بخیر جو» در شبکه خبری ام‌اس‌ان‌بی‌سی، گفت: که دولت جمهوری خواهان در ایالات متحده آمریکا تنها زمانی به تیراندازی ها در مدارس واکنش نشان می دهند که مسلمانان عامل آن باشند.

اسکاربورو گفت: این فوق العاده است که آن ها از یک طرف می گویند همه قتل ها به یک اندازه هولناک است اما جور دیگری عمل می کنند. هر گاه که دانش آموزان آمریکایی توسط تروریست های آمریکایی تبار هدف گلوله قرار گرفته و جان خود را از دست می دهند، هیچ کاری انجام نمی شود.

اسکاربورو صبح جمعه گفت: اگر یک مسلمان این دو کودک آمریکایی را به ضرب گلوله کشته بود، همین امروز واشنگتن را تعطیل می کردند. سن برناردینو را به خاطر دارید؟ آن روز کل پایتخت تعطیل شد.

وی افزود: چرا برای ما عادی شده که یک دانش آموز برود و اسلحه بخرد و بیاید و همکلاسی هایش را به قتل برساند!؟

اسکاربورو در مورد دوران کودکی خود گفت:  من همیشه گفته ام ، ما از حمله هسته ای اتحاد جماهیر شوروی می ترسیدیم. وقتی بزرگ می شدیم به ما گفته شد که چه آموزش هایی را باید  بدهیم و چگونه باید در پناهگاه ها سنگر بگیریم و آنجا را هدایت کنیم. حالا بچه های ما به مدرسه می روند و ترس آن ها این است که یک نفر اسلحه آی.آر.15 با خودش بیاورد!  

گفتنی است قانونگذاران جمهوری خواه نسبت به حادثه خشونت اسلحه در مدرسه ای در سانتا کلاریتای کالیفرنیا که 366 امین تیراندازی دسته جمعی سال 2019 بود بسیار کم گفتند.

 به علاوه یک نوجوان 16 ساله آمریکایی در دبیرستان سائوگوس 5 دانش آموز دیگر را هدف شلیک گلوله قرار داد و سپس خودکشی کرد. پلیس محلی پنج شنبه شب گفت که وی در وضعیت بحرانی قرار داشته و به بیمارستان محلی منتقل شده است. دو قربانی، یک دختر 16 ساله و یک پسر 14 ساله نیز جان باختند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8