دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 1, 2020
آیت الله سعیدی

حوزه/ امام‌جمعه قم تقویت فرهنگ حجاب و عفاف را نیازمند مشارکت همگان به ویژه علمای دینی دانست و گفت: با وجود تلاش مخالفان قم، ما تلاش کرده‌ایم تا این شهر را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار با آیت‌الله محمد یزدی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که در دفتر جامعه مدرسین برگزر شد، طی سخنانی با اشاره به تشکیل قرارگاه ۱۹ دی در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مردم قم اظهار کرد: ایشان نسبت به وضعیت قم ابراز نگرانی کرده و خطاب به بزرگان و جوانان قم فرمودند که نباید اجازه دهیم قم از وضع انقلابی و دینی خود خارج شود.

وی اضافه کرد: به دنبال فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی به همراه جمعی از مسئولان استانی نشستی را برگزار و قرارگاه ۱۹ دی را تشکیل داده و تا به امروز ۲۶ نشست در این قرارگاه برگزار کرده‌ایم.

امام‌جمعه قم با تأکید بر اینکه قرارگاه ۱۹ دی با حضور نمایندگان دستگاه‌ها، نهادها و مجموعه‌های مردمی کار خود را دنبال کرده است، تصریح کرد: در پایان کار قرارگاه به محضر علما و مراجع تقلید رفته تا بتوانیم از ظرفیت همگان برای پرداختن به مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه برخی نمی‌خواهند قم حرم اهل‌بیت(ع) باشد، تصریح کرد: با وجود تلاش مخالفان قم، ما تلاش کرده‌ایم تا این شهر را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

313/60

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =