دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ | Sep 28, 2020
آزمون

حوزه/ دانشگاه معارف اسلامی از میان طلاب خواهر و برادر سطح دو حوزه برای سال تحصیلی ۹۹ در رشته مدرسی معارف با هشت گرایش به صورت رایگان دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه دانشگاه معارف اسلامی وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برای نیم ‌سال اول سال تحصیلی ۱۳۴۰۰ ـ ۱۳۹۹ (ترم مهر ۹۹) از طریق آزمون ورودی اختصاصی کارشناسی‌ارشد از میان برادران و خواهران طلبه دانشجو می پذیرد.

علاقه مندان می توانند رشته های مدرسی معارف قرآن و حدیث، مدرسی مبانی نظری اسلام، مدرسی اخلاق اسلامی، مدرسی انقلاب اسلامی، مدرسی تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی، توسعه و تبلیغ فرهنگ دینی (گرایش مشاوره)، توسعه و تبلیغ فرهنگ دینی (گرایش مدیریت فرهنگی) و توسعه و تبلیغ فرهنگ دینی (گرایش تبلیغ دین) برای تحصیل در این دانشگاه انتخاب کنند.

زمان ثبت نام تا ۲۱ آذر ۱۳۹۸  اعلام شده و  لازم است متقاضیان گرامی در بازه زمانی ثبت نام  به سامانه پذیرش دانشگاه معارف اسلامی در سایت دانشگاه به آدرس  maaref.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام کنند.

طبق اعلام دانشگاه معارف اسلامی، داوطلبان فقط در بازه زمانی ثبت نام می توانند نسبت به مشاهده یا ویرایش اطلاعات ثبت ‌نامی خود اقدام کنند و ارائه مدارک، بعد از قبولی در آزمون ورودی الزامی است و در حین ثبت نام، مدرکی از داوطلب اخذ نمی گردد.

کارت ورود به جلسه آزمون، روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ۱۳ ، ۱۴ و ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ به صورت اینترنتی از طریق سایت دانشگاه توزیع خواهد شد.

گفتنی است، تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ خواهد بود و محل برگزاری آزمون در شهر قم می‌باشد که نشانی دقیق آن در روز توزیع کارت، به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

 قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی و داشتن مدرک سطح دو حوزوی و اتمام پایه ده کتبی (مورد تأیید مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برادران) برای برادران و داشتن مدرک سطح دو حوزوی (مورد تأیید مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران) برای خواهران از جمله شرایط اختصاصی ثبت نام در این دوره است.

داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی می توانند به سایت دانشگاه معارف اسلامی مراجعه کنند یا با شماره تلفن های ۳۲۱۱۰۲۲۴ ـ ۰۲۵ و ۳۲۹۰۲۶۱۲ ـ ۰۲۵ تماس حاصل کنند.

313/32

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8