سه‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ |۶ شعبان ۱۴۴۱ | Mar 31, 2020
جامعه المصطفی

حوزه/ جامعه المصطفی العالمیه اجرای طرح معامله قرن در فلسطین اشغالی را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه،  جامعه المصطفی العالمیه با صدور بیانیه ای اجرای کردن طرح معامله قرن توسط آمریکا و اسرائیل و هم‌پیمانانشان را محکوم کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

«و نُرید اَن نَمن علی‌الذین استُضعفوا فی‌الارض و نَجعلَهُم ائمه و نجعلهُمُ الوارثین» (سوره‌ قصص، آیه ۵)

بار دیگر استکبار جهانی به سرکردگی امریکا، از نقشه‌ای جدید، ضد جهان اسلام با عنوان «معامله قرن» پرده برداشت و دشمنی خویش را با جهان اسلام و مصالح عالی آخرین و کامل‌ترین دین آسمانی عیان ساخت.

آنچه امروزه از آن با نام «معامله قرن» یاد می‌شود، در واقع چیزی جز اقدامی زورگویانه ضد ملت مظلوم فلسطین و حمایت بی‌چون ‌و چرا از غاصبان صهیونیست نیست.

از دیدگاه جهان اسلام، عناوینی مثل«حمایت از اشغالگری»، «تحکیم ظلم و تجاوز»، «استعمار امت اسلام» و «تاراج سرزمین‌های اسلامی، به‌ویژه فلسطین عزیز»، ‌عناوین به حق و درستی برای این طرح جدید استکبار جهانی به‌شمار می‌رود.

براساس توهم جدید امریکا، سرزمین فلسطین، به‌گونه‌ای میان صاحبان حقیقی آن و غاصبان صهیونیست تقسیم می‌شود که رضایت خاطر رژیم اشغالگر قدس را بیش‌ازپیش فراهم می‌آورد و شهرک‌های نامشروع یهودی‌نشین را بخشی از خاک این رژیم برمی‌شمارد.

ازسوی دیگر و خفت‌بارتر اینکه طرح مزبور، خلع سلاح مقاومت اسلامی را در فلسطین اشغالی مطرح می‌سازد و بدین ترتیب، عزت و کرامت مدافعان و حافظان فلسطین را به‌سخره می‌گیرد.

جامعةالمصطفی‌العالمیه، مؤکداً اعلام می‌کند که با توجه به آموزه‌های قرآن مبین، بی‌تردید، رژیم اشغالگر قدس و حامیان آن، به‌ویژه ایالات متحده امریکا، هیچ‌گاه نمی‌توانند ندای آزادی‌طلبی و آزادی‌خواهی عدالت‌جویان راستین عالَم را خاموش کنند و دیری نخواهد پایید که مکر حیله‌گران به خودشان بازخواهد گشت و معامله به‌اصطلاح قرن نیز، سرنوشتی بهتر از نقشه‌های پیشین جریان استکبار نخواهد یافت.

تاریخ به اثبات رسانده است که ستیز با حق و حق‌مداری، نتیجه‌ای جز نابودی حق‌ستیزان در پی نخواهد داشت و آنان که متوهمانه به‌دنبال تأمین امنیت غاصبان قدس عزیزند، بدانند که اقدامات آنان ره به جایی نخواهد برد.

جامعةالمصطفی‌العالمیه برقراری عدالت، امنیت پایدار و ثبات فراگیر را برای همه سرزمین‌های اسلامی آرزو می‌کند و امت اسلامی را به تلاش روزافزون برای تحقق حقوق نادیده‌گرفته‌شده مردم مظلوم فلسطین فرامی‌خواند.

۳۱۳/۶۰

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =