دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 17, 2021
سردار فدوی

حوزه/سردار فدوی، با اشاره به خروج آمریکایی ها از منطقه گفت: ما مأمور به تکلیف و وظیفه هستیم و معتقدم هیچ کاری نشد ندارد، یک دفعه دیدید این اتفاق مهم در منطقه افتاد. در دوره اوباما، خروج نیروهایشان اتفاق افتاد و حتما این مسئله هم اتفاق می افتد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، سردار فدوی بعد از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت دهه فجر که در مدرسه علمیه معصومیه در قم برگزار شد با بیان این که انسان روش ها را براساس هر دوره و زمان برای رسیدن به اهداف تعیین می کند، گفت: مدرسه علمیه معصومیه از آن مدارسی است که این گونه رفتار کرده و توانسته به موفقیت هایی در عرصه های مختلف علمی، تربیت طلاب و تهذیب برسد.

جانشین فرمانده سپاه با بیان این که در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، افزود: فرق جشن پیروزی امسال با سال های دیگر را باید در بحث مقاومت مردم در برابر آمریکا و جبهه استکبار و اظهارات سخیف مسئولین آمریکا که اجازه نخواهیم داد انقلاب ایران وارد چهلمین سالش شود، جست وجو کرد.

وی بیان داشت: اگر آمریکاییها این گونه سخن می گویند به این دلیل است که آنها براساس حساب و کتابشان تمام تلاش شان این بود که این انقلاب نباید به این نقطه می رسید حالا که رسیده باید از بین برود.

فدوی اضافه کرد: امروز امریکا در همه مسائل جلوی ایران قرار دارد و با همین حساب و کتاب و محاسبات پذیرش انقلاب ایران برای شان غیر ممکن است. اما به حسب امور باطنی، دینی، ارزشی و الهی و وعده قرآن این انقلاب ادامه پیدا کرده، چرا که قرآن امر می کند، دستور می دهد اگر دین مرا یاری کنید ما هم شما را یاری خواهیم کرد، این چیزی است که غربی ها و هم پیمانانشان نمی فهمند.

جانشین فرمانده سپاه افزود: مسئله ای که نباید هیچ گاه فراموش کرد این است اگر به دستورات دین و حفظ ارزشهای دینی و الهی عمل نشود، قطعا خدا هم یاریش را از امت خواهد گرفت و این چیزی است که در صدر اسلام بوده است.

وی بیان داشت: اگر ۴۱ سال انقلاب با همه تحریم ها، فشارها و جنگ و فتنه جبهه استکبار و عوامل آنها در درون کشور تداوم پیدا کرده، چون مردم به تکلیف الهی عمل کردند و خدا هم وعده خودش را حتمی کرد.

فدوی گفت: یکی از تکالیف همین آیه « وَ اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَ مِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِه عَدُوَّ اللهِ وَ عَدُوَّکُم‌ » است. باید کاری کرد هر روز قوه  نیروهای اسلام افزایش یابد. این امر در سپاه روز به روز در حال افزایش است و در بین مردم و حوزویان هم باید این گونه باشد.

جانشین فرمانده سپاه افزود: امسال در شرایط بسیار ویژه ای قرار داریم که از جمله آن شهادت حاج قاسم سلیمانی است. ایشان چون خودشان شهادت را از خدا خواسته بودند، خدا هم اسبابش را فراهم کرد والا امریکایی ها جرأت چنین کاری را نداشتند.

وی با بیان این که اگر این شهید به این مرتبه رسیده باید در نوع معامله هایش با خدا جستجو کرد، گفت: بعد از شهادت شهید؛ امریکایی ها گفتند« وقتی ترامپ صحنه تشییع شهید را دید به لرزه افتاد»؛ این نشان از عظمت و بزرگی شهید سلیمانی است.

جانشین فرمانده سپاه افزود: امام راحل هم این گونه بوده است. ایشان هم چون در قله های بالایی قرار داشت، خدا هم در همه مراحل یاریشان می کرد.

وی بیان داشت: اگر شهدا به این نقطه رسیدند با همه وجود به استقبال خدا آمده، تقوا، اخلاص، پیروی بی چون و چرا از ولایت فقیه و... از ویژگی های شان بوده است.

جانشین فرمانده سپاه افزود: اگر بسیاری از کارها که مورد تاکید رهبر انقلاب است و روی زمین مانده، چون مسئولین به سمتش نرفته اند و یا حتی مانع ایجاد کرده اند و از سویی تفکرات غربی برخی مسئولین چنین اجازه ای به آنها نمی دهد به فکر استقلال کشور در همه زمینه ها حتی در مسئله اقتصاد و تکیه بر اقتصاد مقاومتی باشند.

فدوی با اشاره به خروج امریکایی ها از منطقه افزود: ما مأمور به تکلیف و وظیفه هستیم و معتقدم هیچ کاری نشد ندارد، یک دفعه دیدید این اتفاق مهم در منطقه افتاد. در دوره اوباما، رئیس جمهور سابق قضیه خروج نیروهایشان اتفاق افتاد و حتما این مسئله هم  اتفاق می افتد.

جانشین فرمانده سپاه با توجه به معنای انتقام سخت گفت: انتقام سخت همان خروج آمریکایی ها از منطقه است. ما مأمور به تکلیف هستیم، چون ولی فقیه معتقد به این امر هستند و ما هم پیرو هستیم و دنبال تحقق هستیم.

۳۱۳/۴۰

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8