یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 7, 2020
حاج علی اکبری

حوزه/ در پی درگذشت حجت‌الاسلام آذرپندار از ائمه جمعه استان آذربایجان غربی، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، در پی درگذشت حجت‌الاسلام آذرپندار از ائمه جمعه استان آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج‌علی‌اکبری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام تسلیت رئیس شورای سیاستگذاری ائمه کشور به شرح ذیل است:

خانواده مکرم روحانی مجاهد و سرافراز، حجه الاسلام والمسلمین جعفر آذر پندار(رضوان الله تعالی علیه)

سلام علیکم و رحمة الله

عروج شهادت گونه این روحانی مردمی و انقلابی، که از اولین روزهای شیوع بیماری، در خط مقدم تلاش خالصانه و مجاهدانه برای دفاع از سلامت مردم شریف منطقه، حضوری میدانی، شبانه روزی، اثربخش و پررنگ داشت، آزمونی برای صبر و استقامت اهل بیت مؤمن و متوکل ایشان محسوب میگردد و جلوهای دیگر از مقام تسلیم و رضای بندگانش را به مقربان درگاه حضرتش خواهد نمایاند و اسباب رفعت روحی و معنوی اهل معنا را فراهم خواهد آورد.

حجه الاسلام والمسلمین جعفر آذر پندار(رضوان الله تعالی علیه) که قریب به 8 سال در سنگر امامت جمعه خوش درخشید، عمر پربرکت خود را در دفاع از کیان انقلاب اسلامی و مسیر مستقیم ولایت سپری کرد و علاوه بر خدمات فراوان به محرومان، در حوزه و دانشگاه منشأ اثر بود.

اینجانب، ضمن عرض تسلیت به نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان غربی، ائمه محترم جمعه استان و مردم قدرشناس منطقه عالم پرور چهاربرج(مرحمت آباد) و طلب صبر و اجر بازماندگان مکرم، به ویژه همسر مکرمه، سه فرزند ارجمند و داماد بزرگوار، از درگاه پروردگار متعال، رحمت واسعه حق برای آن مرحوم مغفور مسألت می نمایم.

دعاگوی وجود شریفتان هستم و امیدوارم شفاعت موالید شعبان المعظم(علیهم السلام) شامل حال ایشان و همه ما بشود.

محمد جواد حاج علی اکبری

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =