جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ | Sep 25, 2020
سردار گودرزی

حوزه/ فرمانده مرزبانی ناجا گفت: به فضل الهی مجموعه مرزبانی توانسته حرکت رو به رشد در حراست و پاسداری از مرزها را داشته باشد و نقش سازمان عقیدتی سیاسی در این حرکت بسیار اثرگذار بوده است.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، سردار «احمدعلی گودرزی» در مراسم تکریم و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی مرزبانی ناجا، اظهار داشت: حجت الاسلام والمسلمین «سید علیرضا ادیانی» سکاندار فرهنگ دینی در نیروی انتظامی است و سازمان عقیدتی سیاسی سازمانی اثرگذار در مقابل توطئه های دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه مرزبانان نیروی انتظامی ادامه دهندگان راه رزمندگان دفاع مقدس هستند، عنوان کرد: بسیاری از کشورها در هشت سال دفاع مقدس در مقابل کشور ایران اسلامی جنگیدند که این در تاریخ بی سابقه بوده و رزمندگان با اتکاء به خداوند متعال و پشتوانه مردم موفق شدند در مقابل دشمنان ایستادگی کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه چهره رزمندگان دوران دفاع مقدس را می توان در مرزبانان نیروی انتظامی مشاهده کرد، ادامه داد: مرزبانان از حدود و ثغور کشور دفاع می کنند و ما مفتخریم که سنگر دفاعی و امنیتی کشور را بر عهده داریم.

سردار گودرزی، روحانیون را سفیران و مراجع مورد اعتماد مرزبانان دانست و افزود: امنیت امروز مرزهای کشور ایران اسلامی بر عهده مرزبانان نیروی انتظامی می باشد و امیدواریم بتوانیم این امنیت را به سطح مطلوبی برسانیم.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: به فضل الهی مجموعه مرزبانی توانسته حرکت رو به رشد در حراست و پاسداری از مرزها را داشته باشد و نقش عقیدتی سیاسی در این حرکت بسیار اثرگذار بوده است.

وی با اشاره به نقش اثرگذار مرزنشینان در تامین امنیت مرزهای کشور افزود: تقویت روحیه دین باوری، شهادت طلبی و ایثارگری در بین مرزبانان در دفاع جانانه از سرحدات کشورمان یکی از ویژگی های اساسی در تولید امنیت است.

سردار گودرزی با تاکید بر حضور روحانیون در یگان های مرزی، خاطرنشان کرد: دشمنان درصدد تفرقه افکنی و فرافکنی در کشور بوده که با وحدت و همدلی در بین کارکنان، می توانیم نقشه‌های دشمنان را همانند گذشته خنثی و نقش برآب کنیم.

فرمانده مرزبانی ناجا با تقدیر از عملکرد و فعالیت های اثرگذار عقیدتی سیاسی در نیروی انتظامی، تصریح کرد: با وجود تهدیدات در مرزهای ایران اسلامی و هوشیاری همرزمان مومن، انقلابی و متعهد، امنیت پایدار در سرحدات کشورمان برقرار است.

وی در خاتمه با قدردانی از تلاش‌های خستگی ناپذیر حجت الاسلام والمسلمین «علی‌اکبر صوفی» در عقیدتی سیاسی مرزبانی، سمت حجت الاسلام والمسلمین «سید امین موسوی» را در سنگر رئیس عقیدتی سیاسی مرزبانی ناجا تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8