پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ |۱۴ ربیع‌الاول ۱۴۴۳ | Oct 21, 2021
زنده دل

حوزه/ رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری آزمون فنی تبلیغ در فضای مجازی ویژه طلاب و روحانیون خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی زنده دل در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری«حوزه» در اصفهان، با اشاره به این فرمایش رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: «فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد و عرصه فرهنگی عرصه جهاد است» لذا بر این اساس برنامه ریزی جدی کردیم.

وی بیان کرد: با توجه به ابلاغیه جدید اعزام و تبلیغ مبنی بر انجام هر گونه تبلیغ توسط مبلغان در حوزه اعزام سنتی و تخصصی، مجازی، هنری و نوین در آینده منوط به دریافت گواهی تأیید توانمندی فعالیت در فضای مجازی خواهد بود، بر این اساس اداره فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اقدام به برگزاری آزمون فنی تبلیغ در فضای مجازی کرده است.

رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: در این آزمون مبلغان باید مهارت­ های لازم برای حضور مؤثر در فضای مجازی را کسب و موفق به اخذ گواهی توانمندی تبلیغ در فضای مجازی شوند.

وی عنوان کرد: آزمون فنی در هفت مرحله برای بیش از ۲۵۰۰ مبلغ پنج شنبه هر هفته تا قبل از عید غدیر برای آماده سازی مبلغان اعزامی در ایام محرم طراحی و برنامه ریزی شده است.

حجت الاسلام زنده دل خاطرنشان کرد: مبلغان باید برای کسب مهارت لازم هر یک از عناوین آموزشی(۱.نرم ­افزار تدوین فیلم(کین­مستر)، ۲.فیلم­برداری با موبایل، ۳.آشنایی با شبکه‌­های اجتماعی و تکنیک­‌های جذب مخاطب) را مورد مطالعه و تمرین قرار دهند.

وی ابراز کرد: در این آزمون که در فضای مجازی برگزاری می­‌شود مبلغ باید در دو مرحله آزمون کتبی و عملی حداقل ۷۰درصد نمره قبولی را کسب نماید.

رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خاطرنشان کرد: مبلغ مجاز است از ساعت ۸ صبح تا ۲۳ فایل صوتی و تصویری خود را تدوین و با رعایت ویژگی‌­های کپشن(هشتگ گذاری، زیباسازی متن، امضای شخصی و ...) فایل آزمون را برای کارشناسان این اداره ارسال نماید.

حجت الاسلام زنده دل افزود: تاکنون ۳مرحله از این آزمون برگزار شده و تعداد ۱۰۰نفر از مبلغان موفق به اخذ گواهی توانمندی فنی تبلیغ در فضای مجازی شده اند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8