یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 7, 2021
داخل اسرائیل

حوزه/ برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) در شبکه پرس تی وی، ورود اسرائیل به بزرگ ترین رکود اقتصادی از آغاز پیدایش خود در سال ۱۹۴۸ را مورد بحث و گفت و گو قرار می دهد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، در برنامه «داخل اسرائیل» با اشاره به از دست دادن شغل و درآمد بیش از ۲ میلیون اسرائیلی، اشغال قدرت در اسرائیل توسط نتانیاهو و تأثیر آن در بحران های اقتصادی و اجتماعی مورد نقد و تبادل نظر قرار می گیرد.

این برنامه همچنین با نگاهی به اقتصاد رژیم صهیونیستی طی سال های اخیر به واکاوی دلایل بروز رکود سنگین برای این رژیم پرداخته و مروری بر آخرین گزارش ها درخصوص کاهش تولید ناخالص داخلی اسرائیل و بررسی علل آن خواهد داشت.

نگاهی به تبعات و پیامدهای رکود اقتصادی بر قشر فقیر وکم درآمد در سرزمین های اشغالی، بررسی نرخ بیکاری در اسرائیل و واکاوی آینده کارگران در پی این رکود، مروری بر تاثیرات همه گیری ویروس کرونا بر بروز رکود اقتصادی در اسرائیل نیز از جمله محورهای مورد بحث در این برنامه خواهد بود.

«داخل اسرائیل» به تهیه کنندگی حسین الشیماری امروز چهارشنبه ۲ مهر ساعت ۲۲:۰۰ به وقت تهران به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه پنجشنبه ساعت ۱۶:۰۰، جمعه ساعت ۲۰:۰۰، دوشنبه ساعت ۱۹:۲۰ و سه شنبه ساعت ۲۲:۰۰ پخش خواهد شد.

این برنامه به بررسی نشانگان فروپاشی اسرائیل از درون اختصاص دارد.

۳۱۳/۶۰

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8