شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 6, 2021
داخل اسرائیل

حوزه/ برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Dentro de Israel ) به نقد و بررسی درخصوص موضوع ناپدید شدن کودکان یهودیان مهاجر در اسرائیل اختصاص دارد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، «داخل اسرائیل» که به نشانه های فروپاشی اسرائیل از درون می پردازد، در این قسمت با نگاهی به آمارهای مربوط به ناپدید شدن کودکان یهودیان مهاجر در رژیم صهیونیستی طی ده های اخیر به واکاوی پشت پرده ناپدید شدن این ماجرا می پردازد.

این برنامه با اشاره به اینکه اغلب این کودکان از مهاجران یمنی و دیگر کشورهای آسیای غربی هستند، فروخته شدن این کودکان به خانواده های یهودیان اروپایی را مورد بحث و گفت و گو قرار داده و تلاش های صورت گرفته برای مشخص کردن دلایل ناپدید شدن این کودکان را بررسی خواهد کرد.

در این برنامه همچنین ضمن مروری بر روش های مختلف ربوده شدن کودکان یهودی از جمله ربودن کودکان بیمار در بیمارستان ها و اعلام مرگ دروغین آنها، عدم مشخص شدن واقعیت در کمیسیون های تحقیق درخصوص کودکان ربوده شده، شکل گیری جنبشی علیه این موضوع در پی افزایش ناپدیدشدن کودکان یهودیان مهاجر و سیاست های تبعیض آمیز رژیم صهیونیستی علیه این یهودیان مورد نقد و تبادل نظر قرار می گیرد.

«داخل اسرائیل» به تهیه‎کنندگی حسین الشیماری و محصول پرس تی وی، با زبانگردانی اسپانیایی، سه شنبه ساعت ۵:۳۰ بامداد به وقت تهران به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه هیسپان تی وی پخش شد و تکرار این برنامه همان روز ساعات ۱۰:۳۰، ۱۴و۱۹:۳۰ و روز چهارشنبه ساعات ۳:۳۰ و۱۷:۳۰ بازپخش می شود.

۳۱۳/۶۰

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8