دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ | Oct 26, 2020
خدری

حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: خاطرات رزمندگان نشان می دهد که جوانان عزیز ما به اشتیاق اهل بیت(ع) رفتند و حدود ۲۳۰ هزار نفر خون خود را اهدا کردند تا این نظام پابرجا بماند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، حجت الاسلام رضا خدری مدیر حوزه علمیه استان بوشهر، صبح امروز در مراسم غباررویی قبور مطهر شهدای شهر چغادک با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در طول تاریخ ایران، انقلاب های زیادی شکل گرفته، اما آنچه که مردم را پای کار آورده قیام امام حسین(ع) است که برای شهادت طلبی انگیزه ایجاد کرد.

مدیر حوزه علمیه بوشهر با بیان اینکه شهدا با ایثار و از خودگذشتگی و جافنشانی خود درخت تنومند انقلاب اسلامی را با خونشان آبیاری کردند، ابراز داشت: خاطرات رزمندگان نشان می دهد که جوانان عزیز ما به اشتیاق اهل بیت(ع) رفتند و حدود ۲۳۰ هزار نفر خون خود را اهدا کردند تا این نظام پابرجا بماند.

وی بیان داشت: در ایام جنگ تحمیلی کشورهای غربی که ادعای حقوق بشر می کنند و صدای آنها گوش فلک را کر کرده بود، از حیث سخت افزاری سلاح های پیشرفته ای در اختیار صدام قرار داده بودند تا جوانان و مردم عزیز ما بکشند.

حجت الاسلام خدری با بیان اینکه جنگ امروز، جنگ روایات ها است بیان داشت: افرادی که امروز از آنها به انقلابیون پشیمان یاد برده می شود نتوانستند خود را نگه دارند و با بنگاه ها سخن پراکنی غرب دست به دست هم دادند تا روایات را تحریف کنند.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: امروز یکی از کارهای مهم و وظیفه همه مسئولان دفاع از روایات قطعی ایام دفاع مقدس است، این افراد باید در صحنه حضور داشته باشند و نگذاریم که روایت ناصحیح ترویج پیدا کند.

امام جمعه چغادک با بیان اینکه امروز وظیفه حفاظت از گنجینه دفاع مقدس را داریم گفت: به فرموده امام راحل، در دوران دفاع مقدس یک لحظه هم از عملکرد خود نادم و پشیمان نیستیم.

حجت الاسلام خدری افزود: در تاریخ آیندگان، بیشتر قدر این شهدا مشخص خواهد شد و روزی از شهدای ما به عنوان پیغمبران یاد خواهند کرد.

 در پایان این مراسم مسئولان شهر چغادک با حضور در جوار قبور مطهر شهدای دفاع مقدس به آرمان مقدس این شهدا ادای احترام و قبور این شهدا را غباررویی کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8