شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ | Nov 28, 2020
سرونا

حوزه/ آیت الله سلیمانی با تاکید بر تلاش بیشتر در توسعه اقتصاد دانش بنیان، گفت: گرچه تلاش های خوبی در عرصه علم و فناوری به عمل آمده، ولی تا رسیدن به نقطه ایده آل نیازمند تلاش بیشتری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در کاشان، آیت الله عباسعلی سلیمانی، پیش از ظهر امروز در دیدار سورنا ستاری معاون علمی رئیس جمهور گفت: همان طور که انبیاء از دل مردم ابوذرها و عمارها را استخراج کردند، معاونت علمی ریاست جمهوری نیز به کشف استعدادها برآمده است.

عضوخبرگان رهبری با بیان اینکه معاونت علمی ریاست جمهوری با کشف استعدادها و قابلیت ها، شرکت های دانش بنیان را پایه گذاری کرد، ابراز داشت: امروز انبوهی از نیروهای جوان کشور ظرفیت و استعدادهای خودشان را در این عرصه به منصه ظهور رسانده اند.

 نماینده ولی فقیه در کاشان با تاکید بر تلاش بیشتر در توسعه اقتصاد دانش بنیان، گفت: گرچه تلاش های خوبی در عرصه علم و فناوری به عمل آمده، ولی تا رسیدن به نقطه ایده آل نیازمند تلاش بیشتری است.

وی در پایان به حمایت مقام معظم رهبری از پروتکل های بهداشتی در مبارزه با ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: رهبری بر اجرای دقیق پروتکل ها و کمک مومنانه تاکید فرمودند و بارها از کادر درمان قدردانی کردند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8