سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 18, 2021
رز

حوزه/ آیت الله سلیمانی با بیان اینکه مسئولان در شرایط کرونایی باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند، گفت: ارزش هر مسئولی به قیمت جایگاهش نیست، بلکه به قیمت خدماتی است که به مردم ارائه می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در کاشان آیت الله سلیمانی، شامگاه چهارشنبه هفتم آبان در دیدار  مسئولان قرارگاه های  جهادی  ناحیه مقاومت بسییج کاشان با اشاره به گستاخی های رئیس جمهور فرانسه در هتک حرمت به پیامبراکرم (ص)، گفت: گستاخی ها، بی ادبی ها و هتک حرمت هایی که امروز از دنیای غرب علیه نبی اکرم (ص) شروع شده است را شدیدا محکوم می کنیم.

وی در ادامه با اشاره به حمایت های مقام معظم رهبری از پروتکل های بهداشتی در مبارزه با ویروس کرونا، گفت: مقام معظم رهبری با لغو مجالس عزاداری و دیدارهای عمومی و رسمی به ما یادآوری کردند که  حفظ جان آحاد مردم از اوجب واجبات است.

عضو مجلس خبرگان رهبری به برکات برگزاری رزمایش کمک مومنانه اشاره کرد و افزود: در این رزمایش موج عجیب مردم خواهی، روح تعاون و خدمتگزاری در سراسر کشور نمایان شد.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر ضرورت برگزاری کمک های مومنانه به محوریت مساجد، گفت: کمک مؤمنانه باید به صورت مسجد محور و محله محور صورت بگیرد، چرا که از طریق مسجد و ائمه جماعت افراد نیازمند بهتر شناسایی می شوند.

امام جمعه کاشان با انتقاد از ریختن غذاهای اضافه در سطل های زباله، اظهار کرد: در کشوری  که شب ها انسانهای زیادی به خاطر فقر گرسنه می خوابند نباید غذاهای اضافه در سطل های زباله ریخته شود.

نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه رزمایش کمک مومنانه سبک زندگی اسلامی است، ادامه داد: کرونا با تمام زشتی ها، پلیدی ها و ضررهای اقتصادی، سود عاطفی سرشاری را نصیب جامعه کرد.

آیت الله سلیمانی با بیان اینکه مسئولان در شرایط کرونایی باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند، گفت: ارزش هر مسئولی به قیمت جایگاهش نیست، بلکه به قیمت خدماتی است که به مردم ارائه می کند.

انتهای پیام

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8