شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ | Jan 16, 2021
خدری

حوزه/ حجت الاسلام خدری عرصه سازندگی و تامین امنیت را یک پشتوانه بزرگ برای مردم عنوان کرد و گفت: باید با ظرافت و هنرمندی فعالیت های بسیج را منعکس کرد که یکی از مهمترین آنها برگزاری رزمایش کمک های مومنانه است که در چغادک در پنج مرحله اجرا شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در بوشهر، حجت الاسلام رضا خدری صبح امروز در نشست با جمعی از بسیجیان حوزه رمضان چغادک با گرامیداشت هفته بسیج، اظهار داشت: شکل گیری بسیج ابتکار ارزشمند امام راحل بود که اوایل انقلاب اسلامی آن را تأسیس کرد و تا به امروز شاهد خدمات پرخیر و برکت این نهاد انقلابی هستیم.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با اشاره به حضور چشمگیر بسیج در عرصه های مختلف، گفت: امروز هر جا که نگاه می کنیم آثاری از خدمات بسیج را می بینیم و هر جا که نیاز بوده بسیج حاضر بوده و در خدمت به نظام جان نثاری کرده است.

امام جمعه چغادک با بیان اینکه در طول تاریخ چنین نیروهایی وجود داشته اند، افزود: در زمان انبیاء نیز عمده کسانی که در خدمت انبیاء بودند جوانانی بودند که به راحتی می توانستند پیام انبیاء را بگیرند و پیرو آنها باشند؛ بسیجیان در طول تاریخ وجود داشته اند، آنها دل به ارزش ها و حاکمیت ارزش ها دوخته اند.

حجت الاسلام خدری گفت: افرادی که از بیرون به کلیات نظام نگاه می کنند بهتر این حقیقت را درک می کنند که چگونه کشوری که ۴۲ سال زیر شدیدترین فشارها بوده همواره در عرصه های مختلف پیشرفت کرده و در مقابل آمریکا ایستادگی نشان داده است.

امام جمعه چغادک گفت: چه نظامی وجود دارد که در پی شهادت یکی از سردارانش یکی از مهمترین پایگاه های نظامی آمریکا را موشک باران کند، در حالی که تا پیش از این هیچ کشوری جرأت شلیک یک تیر را هم به آمریکا نداشت اما پاسداران انقلاب اسلامی، پایگاه نظامی عین الاسد آمریکا در خاک عراق را به عین الجسد تبدیل کردند.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر مردم را پشتوانه مهم نظام عنوان کرد و ابراز داشت: نیاز است در شرایط کنونی این پشتوانه تقویت شود.

وی با بیان اینکه خدمات بسیجیان در چغادک قابل تقدیر است، گفت: در همین بحث کرونا و از زمان شیوع این بیماری زحمات زیادی توسط بسیجیان کشیده شد و کارگاه های مختلفی برای تولید ماسک و اقلام بهداشتی راه اندازی شد.

حجت الاسلام خدری عرصه سازندگی و تأمین امنیت را یک پشتوانه بزرگ برای مردم عنوان کرد و اظهار داشت: باید با ظرافت و هنرمندی فعالیت های بسیج را منعکس کرد که یکی از مهمترین آنها برگزاری رزمایش کمک های مومنانه است که در چغادک در پنج مرحله اجرا شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8