چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ |۲۵ ذیحجهٔ ۱۴۴۲ | Aug 4, 2021
هیئت علمای بیروت

حوزه/ "هیئت علمای بیروت" با صدور بیانیه ای پیروزی حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری را به ملت ایران و رهبر معظم انقلاب تبریک گفت.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، "هیئت علمای بیروت" با صدور بیانیه ای پیروزی حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری را به ملت ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی تبریک گفت.

علمای بیروت تأکید کردند: ملت ایران از اقشار و طیف های مختلف آن بار دیگر حضور همیشگی خود را در تمامی میدان ها و در شرایط سخت و چالش های بزرگ ثابت کرد.

هیئت علمای بیروت با بیان اینکه ایران در عصر کنونی با قدرتمندترین کشور های استکباری مواجه است، افزود: علی رغم دروغ پراکنی ها و تبلیغات دروغین و خلاف واقعیت، ملت ایران با حضور گسترده در پای صندوق های رأی آگاهی و بصیرت خود را ثابت کرد و تمامی تلاش های ناامیدانه و بی نتیجه ای که برای جلوگیری از حضور در تنها انتخابات دموکراتیک منطقه انجام گرفت را با شکست مواجه کرد و وفاداری خود را به نظام جمهوری اسلامی اعلام کرده و بر حمایت خود از کشوری که می خواهد ملت خود آقا، آزاد و مقتدر باشد و در تمامی زمینه ها و تخصصات علمی و فکری پیشرفت کند، تأکید نمود.

علمای بیروت پیروزی آقای رئیسی را به رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای و ملت عزیز ایران و مسئولین جمهوری اسلامی ایران تبریک گفتند و برای توفیق آقای رئیسی در تکمیل مسیر عزّت و پیروزی دعا کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8