یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ |۱۱ صفر ۱۴۴۳ | Sep 19, 2021
رادیو تهران

حوزه / ویژه برنامه «قربان شما از غدیر» از رادیو تهران ویژه دهه امامت و ولایت به موضوعات مختلفی پیرامون عید قربان و غدیر، خطبه غدیر، ولایت و ... می پردازد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، رضا صفری، تهیه کننده ویژه برنامه دهه ولایت از رادیو تهران ضمن اعلام این خبر گفت: ویژه برنامه«قربان شما از غدیر» به مناسبت دهه ولایت هر روز ساعت ۱۵ از گروه اخلاق و زندگی شهروندی روی موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز می‌رود. به گفته این تهیه کننده؛ ویژه برنامه دهه ولایت در قالب ترکیبی تهیه و پخش می شود و به موضوعات مختلفی پیرامون عید قربان و غدیر، خطبه غدیر، ولایت و ... می‌پردازد. بخش‌هایی از این ویژه برنامه پیرامون ولایت امیرالمومنین (ع) و سبک زندگی علوی است که همراه با خوانش فرازهایی از خطبه غدیر، جایگاه و اهمیت ولایت در غدیر و بیعت با امام عصر(عج) و ... تقدیم مخاطبان می‌شود.

صفری با اشاره به پخش داستان‌هایی کوتاه پیرامون غدیر افزود: ضرورت و اهمیت ویژه برنامه«قربان شما از غدیر» پاسداشت دهه ولایت است و در بخش هایی از برنامه داستان هایی کوتاه پیرامون غدیر، خطبه غدیر و ولایت مداری مطرح خواهد شد.

وی با بیان موضوعات اصلی برنامه یادآور شد: این ویژه برنامه شامل موضوعاتی همچون دهه ولایت، عید قربان، عید غدیر، خطبه غدیر، ولایت مداری، سبک زندگی و مهدویت است.

تهیه کننده، نویسنده و آیتم ساز رضا صفری و راوی و گوینده مهدی رستمی است.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز و ای.ام ردیف ۱۳۳۲ کیلوهرتز شنونده ما باشید.

همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8