جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ |۱۶ صفر ۱۴۴۳ | Sep 24, 2021
خیریه

مدیر خیریه کانون خدمت رضوی سادات بنی الزهرا اصفهان گفت: خادمیاران در این کانون؛ حامیان ذریه حضرت زهرا(س) بوده و در امور مختلف از مشکلات آنان گره گشایی می کنند.

حسین مصری پور، مدیر خیریه کانون خدمت رضوی سادات بنی الزهرا اصفهان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اصفهان با اشاره به خدمت خادمیاران در این کانون به صورت خانوادگی، اظهار داشت: غذاها، سبدهای ارزاق، جهیزیه و ... که برای کمک به مددجویان مصوب می شود، به وسیله خادمیاران و همسران آنها یعنی به صورت خانوادگی همراه با نوعروسان و با ماشین شخصی به منزل آنها منتقل و به شکل آبرومندی به دست خانواده های سادات نیازمند می رسانند.

مدیر خیریه کانون خدمت رضوی سادات بنی الزهرا افزود: خادمیاران در این کانون؛ حامیان ذریه حضرت زهرا(س) بوده و در امور مختلف از مشکلات آنان گره گشایی می کنند.

مصری پور در ادامه با اشاره به اقدامات کانون خدمت رضوی سادات بنی الزهرا در ایام ماه ذی الحجه به ویژه دهه ولایت، اظها کرد: در ابتدای ماه ذی الحجه به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) با هزینه ای بالغ بر۳۰۰ میلیون تومان، برای ۶۰ نوعروس سادات چند قلم از اجناس اصلی جهیزیه مانند یخچال، اجاق گاز و ماشین لباسشویی تهیه شد.

وی در ادامه از ذبح ۳۰ گوسفند در عید قربان خبر داد و اضافه کرد: با اجازه هایی که از دفتر مراجع گرفتیم، تصمیم بر این شد که این قربانی ها را در دهه ولایت توزیع کنیم و با هم افزایی که با هیئت های مذهبی داشتیم، توانستیم ۱۱۰ هزار غذا را در روز عید غدیر با همکاری موکب حضرت ابواالفضل(ع) به دست مردم برسانیم.

مصری پور از توزیع ۴۰ هزار وعده کباب و جوجه کباب با همکاری هیئت حضرت ابوالفضل(ع) در روز عید غدیر خبر داد و گفت: در هیئت علوی نیز به همین شکل همکاری و هم افزایی داشتیم و در هیئت پامنار که معروف به خیریه سایه بان هست، هم در این دهه، روزی پنج هزار غذا توزیع شد که هزار وعده از آنها را به نیازمندان تحت پوشش خیریه سادات دادیم.

مدیر خیریه کانون خدمت رضوی سادات بنی الزهرا اصفهان بیان کرد: به نیت سن حضرت زهرا(س) ۱۸ قلم از اقلام اصلی سبد غذایی، شامل تمامی حبوبات، چای، برنج، روغن، رب و ماکارانی در ۳۱۳ بسته به تعداد یاران امام زمان(عج) به صورت شکیل در اختیار سادات نیازمند قرار دادیم.

مصری پور تاکید کرد: در بین حدود ۸۰۰ خیریه ای که در اصفهان وجود دارد، تنها خیریه ای که توانمندسازی سادات را وظیفه خود می داند، همین خیریه سادات بنی الزهرا است که در خیابان چهارباغ پایین، حدفاصل میدان امام حسین(ع) تا چهار راه تختی آخر کوچه ۱۱ واقع شده است.

موسسه خیریه ای که به سادات محروم رسیدگی می کند

موسسه خیریه ای که به سادات محروم رسیدگی می کند

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

نظرات

  • ناهید IR ۱۸:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۲۸
    0 0
    باسلام واحترام اینجانب کارگرخدمات منازل هستم ودارای دو فرزند سادات ولی ب دلیل کرونا مدتی است ک بیکارشده ام وقادرب تامین معیشت بچه هانیستم ازشماخواهشمندم درصورت امکان کمکم کنید صمیمانه ازشما متشکرم
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8