پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ |۱۵ صفر ۱۴۴۳ | Sep 23, 2021
ملایر

حوزه/ سید سعید شاهرخی با حضور در شهرستان ملایر، با ائمه جمعه، طلاب، روحانیون و اساتید حوزه این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در همدان، سید سعید شاهرخی استاندار همدان بعد از ظهر امروز با حضور در شهرستان ملایر، با ائمه جمعه، طلاب، روحانیون و اساتید حوزه این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

درمانگاه شبانه‌روزی و کارخانه نیازهای اصلی اسلامشهر آق گل

حجت‌الاسلام‌ عباس عبدالملکی امام‌جمعه اسلامشهر در شروع این دیدار با اشاره به مهم‌ترین مشکلات منطقه اسلامشهر آق گل، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مطالبات مردمی راه‌اندازی درمانگاه شبانه‌روزی است که متاسفانه نبود این مجموعه، مشکلات بسیاری را برای اهالی به وجود آورده است.

وی با اشاره به راه اندازی درمانگاه روزانه در اسلامشهر آق گل، گفت: فعالیت این مجموعه درمانی تنها به ‌صورت روزانه است و تا به امروز پیگیری‌هایی که برای شبانه‌روزی شدن آن انجام‌ شده بی نتیجه بوده و به‌جایی نرسیده است.

رسیدگی به مشکلات شهرستان  ملایر با حضور ائمه جمعه و مدیران مدارس و استاندار همدان

امام‌جمعه اسلامشهر آق گل دیگر مشکلات منطقه خود را بیکاری جوانان عنوان کرد و اظهار داشت: قطعا راه‌اندازی کارخانه و یا کارگاه تولیدی در این بخش با همت مسئولان امری شدنی است، اما لازمه آن تلاش و پیگیری جدی از طرف مدیران مربوطه است، موضوعی که علاوه بر ایجاد اشتغال از کشیده شدن جوانان به سمت اعتیاد نیز جلوگیری خواهد کرد.

تعیین تکلیف وضعیت شهر زیرزمینی و رفع مشکلات عرصه خدمات‌ رسانی در سامن

حجت الاسلام سید حسین طباطبایی امام‌جمعه شهر سامن، از مهم‌ترین خواسته‌های مردم منطقه خود را تکمیل وضعیت شهر زیرزمینی سامن و فراهم شدن بستر خدمت رسانی به مردم از جمله ایجاد داروخانه عنوان کرد و اظهار داشت: البته اقداماتی در راستای تکمیل شهر زیرزمینی انجام‌شده اما فعالیت‌ها به حد کافی نبوده و می‌طلبد تا برای راه‌اندازی شهر زیرزمینی، اقدامات لازم و کافی انجام شود.

لزوم توجه مسئولان به رفع مشکلات مدارس علمیه

حجت الاسلام حسن رحیمی مدیر حوزه علمیه علی ابن ابیطالب(ع) ملایر نیز در این نشست با اشاره به برخی از مشکلات موجود در بین مدارس علمیه و نبود بودجه برای برطرف کردن این مشکلات، اظهار داشت: ساختمان مدارس علمیه ملایر در وضعیت نیمه‌کاره قرار دارد و چه برای رفع مشکلات عمرانی و چه برخی مشکلات اجرایی، نیازمند توجه ویژه‌ای در عرصه تخصیص بودجه هستیم.

مسائل مطرح‌شده تا حصول نتیجه پیگیری می‌شود/ تخصیص ۱۰۰ میلیون تومان به حوزه‌های علمیه ملایر

سید سعید شاهرخی استاندار همدان هم پس از شنیدن نقطه نظرات و درخواست‌های حاضرین در جلسه، اظهار داشت: قطعا تمامی مسائل مطرح‌ شده در این دیدار تا کسب نتیجه لازم به صورت مستمرا پیگیری خواهد شد و نتیجه آن نیز به اطلاع خواهد رسید.

وی با اعلام تخصیص اعتبار ۱۰۰ میلیون تومانی برای هزینه‌های جاری و عمرانی مدارس ۹ گانه شهرستان، خاطر نشان کرد: برای پرداخت بدهی‌ حوزه‌های علمیه به ارگان‌های دولتی تلاش خواهیم کرد تا این مشکل با تهاتر برطرف شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8