دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ |۴ ذیحجهٔ ۱۴۴۳ | Jul 4, 2022
شغیعیان

رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: طلاب برادر دارای سطح دو می توانند بدون آزمون ورودی در پنج رشته سطح سه تخصصی حوزه علمیه در این مؤسسه ثبت نام نمایند.

به گزارش خبرگزاری حوزه از اصفهان، حجت الاسلام محمد جواد شفیعیان، پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: میانگین نمرات ارزیابی تحصیلی از مرکز مدیریت حوزه علمیه، ملاک پذیرش قرار خواهد گرفت و در ادامه افرادی که بالاترین امتیاز را داشته باشند برای مصاحبه علمی دعوت می شوند.
وی افزود: مشاوره اسلامی، قرآن و علوم اسلامی، مطالعات سبک زندگی اسلامی، تبلیغ با گرایش خطابه و سخنوری و کلام با گرایش مسائل جدید کلامی، ۵ رشته ثبت نامی این دوره از مقطع سطح۳ برادران این مؤسسه خواهد بود.
رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) افزود: پنج رشته اعلام شده مشتمل بر عناوین نوین و کاربردی است که برای تدریس از بهترین و مجرب ترین اساتید برجسته و طراز اول حوزه و دانشگاه بهره خواهیم برد.
وی اظهار کرد: به آن دسته از طلابی که دارای نواقص می باشند تا بهمن ماه سال جاری برای برطرف کردن آنها فرصت داده می شود تا مدرک سطح دو خود را ارائه نمایند.
حجت الاسلام شفیعیان درباره نحوه ثبت نام داوطلبان و علاقه مندان، ابرازکرد: متقاضیان می توانند برای ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به پایگاه اینترنتی مرسلات به نشانی www.Morsalat.ir مراجعه نمایند و زمان مصاحبه متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =