پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ |۱۲ شعبان ۱۴۴۵ | Feb 22, 2024
تجمع مردم تهران در میدان انقلاب

حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: تجمع اعتراضی مردم مومن و انقلابی تهران نسبت به هتک حرمت های اخیر از ساعت ۱۶ یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ در میدان انقلاب تهران با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، حجت الاسلام سید محسن محمودی، از برگزاری تجمع اعتراضی مردم مومن و انقلابی تهران نسبت به هتک حرمت های اخیر خبر داد و گفت: این تجمع از ساعت ۱۶ یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ در میدان انقلاب تهران برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران خاطر نشان کرد: سخنران این مراسم حجت الاسلام حاج علی اکبری ، رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور و امام جمعه موقت تهران خواهد بود.

این مسئول تبلیغی از همه اقشار مردم خواست با حضور در این تجمع مهر باطل دیگری بر فعالیت های اغتشاشگران بکوبند.

وی افزود: پنجشنبه در بسیاری از مناطق کشور و جمعه در سراسر کشور شاهد تجمع و راهپیمایی اعتراض آمیز مردم همیشه در صحنه بودیم ، اما فردا نیز مجدد مردم انقلابی تهران تجمع خواهند کرد، تا نسبت به اغتشاشگران ابراز انزجار کرده و حمایت قاطع خود را از راه نورانی انقلاب اسلامی و ولایت نشان دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان این که در اغتشاشات اخیر به پرچم کشورمان اهانت شد ، گفت: اغتشاشگران همچنین به بسیاری از مقدسات توهین کرده و به اموال عمومی خسارت زدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha