یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ |۹ ربیع‌الاول ۱۴۴۵ | Sep 24, 2023
اعتکاف جامعه الزهرا

حوزه/ مدیرکل امور فرهنگی جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها از فراخوان ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف ویژه بانوان جامعةالزهرا سلام‌الله‌علیها خبر داد.

خانم سیده ربابه داودالموسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، عنوان کرد: بنابر هماهنگی‌های انجام شده با مسئولان برگزاری ستاد مرکزی اعتکاف قم و به منظور گسترش فعالیت‌های فرهنگی تبلیغی در مراسم پرفیض اعتکاف، ثبت نام اساتید و کارمندان خانم، دانش آموختگان، طلاب حضوری و غیرحضوری ساکن قم اعم از ایرانی و بین الملل به همراه دختران ۱۵ سال به بالای ایشان آغاز شد.

وی تصریح کرد: اعتکاف جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها رویدادی است که در آن برنامه‌های متنوع فرهنگی در کنار اعمال عبادی اعتکاف ازجمله نشست‌های فرهنگی و حلقه‌های معرفت افزایی با رویکرد جهاد تبیین برنامه‌ریزی شده است تا شرکت‌کنندگان علاوه بر کسب معنویت در این مراسم، نسبت به تکلیف خود درخصوص عمل به منویات مقام معظم رهبری حفظه الله در عرصه جهاد تبیین، گامی مؤثر بردارند.

مدیر کل امور فرهنگی جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها تأکید کرد: طلاب، دانش آموختگان و کارمندان خانم تا ۹ بهمن ۱۴۰۱ به سامانه فرهنگی به آدرس https://cul.jz.ac.ir/login مراجعه کرده و در زبانه برنامه ها، ثبت نام کرده و فرزندان دختر ۱۵ سال ایشان، نام، نام خانوادگی و کدملی (کدپاسپورت مخاطبین بین الملل) مادر و فرزند به همراه شماره موبایل اصلی و متصل به ایتا را به ادمین کانال معاونت تبلیغ و امور فرهنگی در پیامرسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/jz_mft ارسال کنند.

داودالموسوی خاطرنشان کرد: درصورتی که ثبت نام در این مراسم پرفیض و معنوی، بیش از ظرفیت باشد، قرعه کشی خواهد شد.

وی، زمان پذیرش معتکفین و حضور در مسجد امام حسین علیه‌السلام واقع در خیابان لقمان را از روز جمعه مورخ ۱۴ بهمن (بعد از نماز مغرب و عشاء تا ساعت ۲۴) تا روز یکشنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۱ اعلام کرد.

مدیر کل امور فرهنگی جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها در آخر بیان داشت: بانوان طلبه ای که دارای بیماری خاص هستند و فضای استقرار معتکفین، بیماری آن‌ها را تشدید می‌کند، از ثبت نام در اعتکاف خودداری کنند و جهت حضور در ایام اعتکاف از مرخصی تحصیلی استفاده کنند.

شماره های ۳۲۱۱۲۴۲۶-۲۱۹۴ پاسخگوی سوالات ضروری شرکت کنندگان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =