دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۲ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 20, 2024
ا

حوزه / حجت الاسلام ابراهیمی گفت: اقتصاد دریا محور در بخش‌های مختلف دولت می‌تواند به مردم و بخش خصوصی کمک کند تا شعار سال تحقق پیدا کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از هرمزگان، حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه شهرستان میناب، امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: در استان هرمزگان و سواحل جنوب کشور بسته‌های تقویتی اقتصاد دریا محور اختصاص یابد تا شعارسال محقق شود، زیرا اقتصاد دریا محور در سواحل جنوب کشور قابل اجراست.

وی اضافه کرد: اقتصاد دریا محور در بخش‌های مختلف دولت می‌تواند به مردم و بخش خصوصی کمک کند تا تقویت جهت جهش تولید محقق شود.

منتخب مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری افزود: برای اجرایی شدن و تحقق و حرکت در مسیر شعار سال راهکارهای ۱۲گانه جهت تقویت و جهش تولید انجام شود.

حجت الاسلام ابراهیمی ابراز کرد: دولت برای برنامه‌ریزی در بخش خصوصی، اجرا و نظارت اقتصادی، اقداماتی انجام دهد.

امام جمعه میناب گفت: دولت باید در حوزه برنامه‌ریزی جهش داشته باشد و برای خلق راهکارها و سیاست‌های همکاری مردم با دولت برنامه ریزی کند.

حجت الاسلام ابراهیمی اظهار کرد: یکی از راهکارهای ۱۲گانه جهت رشد تولید، تمرکز اساسی برای رشد تولید در حوزه کشاورزی و صنعت و معدن است که مردم در این حوزه‌ها می‌توانند مشارکت خوبی داشته باشند.

وی یادآور شد: دولت در زمینه اقتصاد و منابع بانکی و صدور مجوزها، تسهیل گری کند.

حجت الاسلام ابراهیمی گفت: دولت با تدوین سیاست‌ها و بسته‌های حمایتی برای تامین مسکن درحد وسع به خانواده‌ها کمک کند.

امام جمعه میناب خاطرنشان کرد: دولت در فناوری محصولات و بسته بندی به روز نیز در صادرات به مردم کمک کند.

انتهای پیام. /

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha