جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ |۹ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 3, 2020
تجلیل از شاعران برگزیده همایش شب شعر منا

حوزه/ برترین‌های همایش «شب شعر منا» با حضور حضرت آیت‌الله نوری همدانی، در تقدیر و تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری «حوزه»، همایش شب شعر منا، شنبه شب با حضور آیت‌الله مرتضی مقتدایی دبیر دوم  شورای عالی حوزه‌های علمیه،  آیت‌ الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه، آیت الله سید محمد غروی عضو شورای عالی حوزه، حجت الاسلام والمسلمین زمانی معاون بین الملل حوزه،  اساتید، ‌طلاب و شاعران حوزوی و با سخنرانی  حضرت آیت‌الله نوری همدانی در دفتر  این مرجع تقلید برگزار شد.

بر اساس این گزارش: حجت‌الاسلام والمسلمین ملک‌دار معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه در این همایش در سخنانی با بیان اینکه رژیم آل‌سعود عید مسلمانان را به عزا تبدیل کرده است، گفت: مسلمانان جهان در عزای سنگین و جانسوزی فرو رفته‌اند و آل‌ سعود در فاجعه منا ناتوانی خود را برای همگان به اثبات رساند و امسال با مانع‌ تراشی برای حضور حجاج ایرانی در حرکت عبادی حج ذلت و خواری خود را افزایش داد.

وی به ارسال بیش از 160 اثر به دبیرخانه جشنواره هنر آسمانی اشاره کرد و ادامه داد: شرکت کنندگان شب شعر منا در جایگاه علمی بالایی بوده به همین علت آثار آنها دارای کیفیت مطلوبی است که در این میان 10 شعر به عنوان اثر قابل تقدیر مورد تجلیل قرار می‌گیرد.

مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره هنر آسمانی از اعلام فراخوان شب شعر منا توسط مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه سراسر کشور یاد کرد و خاطر نشان کرد: امیدواریم برگزاری این همایش که با استقبال مطلوب شاعران حوزوی مواجه شده سبب تسلی خاطر خانواده‌های شهدای منا شود.

حجت الاسلام والمسلمین ملکدار در پایان گفت: امیدواریم با ثبت مستندات و فعالیت‌های فرهنگی خود بتوانیم در راستای معرفی جنایات آل‌سعود به دستاوردها و نتایج خوبی برسیم.

خاطرنشان می شود: شعرخوانی پنج نفر از شرکت‌کنندگان دارای آثار برگزیده و اجرای گروه تواشیح المهدی(عج)، تقدیر و تجلیل از برگزیدگان از دیگر برنامه های همایش شب شعر منا بود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =