شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ |۱۰ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 4, 2020
فاهم نامه همکاری علمی میان دانشگاه مذاهب اسلامی و مجمع دعوت اسلامی لبنان

حوزه/ تفاهم نامه همکاری علمی و دانشگاهی میان دانشگاه مذاهب اسلامی و مجمع دعوت اسلامی لبنان به امضای حجت الاسلام و المسلمین مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و شیخ عبد الله عبد الناصر جبری رئیس این مجمع و دانشکده رسید.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، در جریان سفر حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین مختاری؛ رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی به کشور لبنان و دیدار با شخصیت های علمی و دانشگاهی، علما و اندیشمندان این کشور، تفاهم نامه همکاری دانشگاه مذاهب اسلامی با مجمع دعوت اسلامی لبنان با حضور جناب آقای شریعتمدار رایزن فرهنگی کشورمان در لبنان به امضای طرفین رسید.

تبادل تجارب علمی فیما بین از طریق اجرای پژوهشها و مطالعات علمی و تالیف  کتاب های مشترک، تبادل نتایج پژوهش واقدام در جهت نشر آن به صورت مجلات علمی مشترک، همکاری سازنده در عرصه آموزش های تخصصی و توسعه برنامه های آموزشی، نظارت مشترک بر رساله های کارشناسی ارشد و دکتری از جمله بندهای این تفاهم نامه می باشد.

همچنین انتشار فصلنامه های ویژه مشترک در عرصه های علمی با رویکرد مشترک، برگزاری کنفرانس ها و نشست ها وکارگاه های آموزشی مشترک حول مسائل مهم جهان اسلام، نظام دهی  فعالیت های مشترک واجرای برنامه های سالیانه بازدید دانشجویان دو مجموعه از مراکز علمی و آموزشی یکدیگر و سفرهای علمی با هدف تامین  نیاز های علمی از دیگر بندهای مورد توافق طرفین است.

این تفاهم نامه روز چهارشنبه در دفتر مجمع دعوت اسلامی لبنان با حضور رایزن فرهنگی ایران در لبنان به امضای حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین مختاری؛ رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و شیخ عبدالله عبدالناصر جبری رئیس مجمع دعوت اسلامی لبنان رسید.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =