چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ |۷ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 1, 2020
انصاری

حوزه/ حجت الاسلام انصاری با اشاره به این که مساجد به عنوان کانون همه خوبی ها است، گفت:یکی از سیاست های ما، ضرورت پرهیز از تصدی گری و سپردن کار به خود اهالی فرهنگ است.

به گزارش خبرگزاری«حوزه» از اصفهان، حجت الاسلام محمد علی انصاری  پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه  مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان، اظهار کرد: یک سنگینی بر دوشم اکنون احساس می کنم، اول اینکه باید این زمینه یعنی فضای فرهنگی را بیشتر بشناسم.

وی تصریح کرد: در طول دوران خدمت گزاری حتی یک روز غیر از مسیر فرهنگ و هنر و تبلیغ قدم برنداشته ام، با افتخار بیش از سی سال در نیروهای مسلح خدمت کردم و ارتشی ها را با افتخارترین نیروهای کشور می دانم

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان  افزود: در حوزه تئاتر، سرود، برنامه های فرهنگی و ... مسئولیت داشته ام و مدت طولانی روابط عمومی ارتش را به عهده داشتم، به من این افتخار را بدهید که از امروز به عنوان یکی از اعضای استان اصفهان باشم.

وی اذعان کرد: در کشور ما اصلی ترین سرمایه همه بخش ها علی الخصوص فرهنگی و هنری، مردم هستند اولین دغدغه من خدمت گذاری بی منت به همه آحاد استان اصفهان است که همه اهل فرهنگ هستند.

حجت الاسلام انصاری ابراز کرد: هنر یک مدیر این است که اگر گره ای باز نمی کند، گره به گره های موجود اضافه نکند، ما به همه بخش های فرهنگی خواهیم پرداخت.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان با اشاره به این که مساجد به عنوان کانون همه خوبی ها است، گفت: یکی از سیاست های ما، ضرورت پرهیز از تصدی گری و سپردن کار به خود اهالی فرهنگ است، امروز سیاست دولت تدبیر و امید این گونه است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =