چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ | Sep 30, 2020
حجت الاسلام عابدینی

حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: امر به معروف و نهی از منکر اساس قیام اباعبدالله الحسین (ع) بود و کم کاری در این عرصه مهم دینی سبب می‌شود تا اشرار و افراد نا کارآمد بر جامعه مسلط شوند و جامعه را به انحراف بکشانند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در دیدار با ائمه جمعه استان، گفت: هر زمزمه‌ای که ما را به یأس، ناامیدی و جامعه را به بیچارگی و بدبختی می‌کشاند، تبلیغات استکباری است.

وی افزود: آنچه خدای متعال وعده داده، آینده روشن برای مؤمنان است و آن وعده الهی را به خوبی و به روشنی از کلام رهبر فرزانه انقلاب اسلامی می‌شنویم.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: در آستانه ۴۰ سالگیِ انقلاب اسلامی وظیفه داریم دست‌آوردهای عظیم انقلاب را با جدیت تشریح کنیم، اما این موضوع دلیلی بر آن نیست که ما مشکلات مردم در برخی از حوزه‌ها، از جمله اقتصادی و معیشتی را نبینیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه به سالروز قیام ۱۷ شهریور اشاره کرد و ابراز داشت: من از نزدیک شاهد قیام مردم بودم و عمال رژیم اسلحه‌های خود را به سمت مردم گرفته بودند و شلیک می‌کردند.

وی اظهار کرد: ما شرایط سخت آن دوران را پشت سر گذاشتیم و امروز به پیشرفت و عظمتی رسیده‌ایم که ناوهای آمریکایی برای جابجایی در خلیج فارس می‌باید با ما هماهنگ شوند.

 حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با اشاره به در پیش بودن ماه محرم، عنوان کرد: ایام ماه محرم فرصت مناسبی برای احیای امر به معروف و نهی از منکر است و نباید در این عرصه مهمی که باید در میدان باشیم، کم کاری صورت گیرد.

وی در پایان تأکید کرد: همه مسئولان و مردم در بخش‌های مختلف رسالت‌های جدا دارند و ائمه جمعه نیز موظف هستند تا رسالت امر به معروفی خود را با جدیت به انجام برسانند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8