سه‌شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ | Sep 29, 2020
آیت الله حکیم

حوزه/ حضرت آیت الله حکیم گفتند: اگر مباحث مهدویت به صورت استدلالی و منطقی مطرح شود مجالی برای جاهلان و فرصت طلبان باقی نمی‌ماند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه جمعی از مبلغین تخصصی مهدویت که در ایام اربعین حسینی به عتبات مشرف شده بودند با حضرت آیت‌الله‌ حکیم در نجف اشرف دیدار کردند. 

حضرت آیت الله حکیم در این دیدار ضمن قدردانی از حضور تبلیغی کارشناسان تخصصی مهدویت در اربعین حسینی، بیان پیوند عمیق مهدویت و اربعین را امری ضروری اعلام کردند.

معظم له در ادامه خطاب به مبلغین فرمودند: بیشتر از استدلال جهت اثبات وجود امام زمان علیه السلام، مردم را به  معرفت افزایی و انس و ارتباط معنوی بیشتر با امام غایب، هدایت و ارشاد کنید.
در انتهای جلسه ایشان در پاسخ به سوال یکی از مبلغین نسبت به چگونگی مواجهه و مقابله با فرق انحرافی و مدعیان دروغین مهدویت از جمله احمد اسماعیل - صرخی حسنی و... فرمودند: اگر مباحث مهدویت بطور استدلالی و منطقی تبیین گردد، دیگر مجالی برای جاهلان و فرصت طلبان باقی نمی ماند.

 ایشان در پایان موفقیت هر چه بیشتر مبلغین را از خداوند متعال مسئلت نمودند.
در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین محمودی مدیر اجرایی طرح و مسول اعزام مبلغین تخصصی مهدویت به اربعین حسینی، ضمن ابلاغ سلام ویژه حجت الاسلام والمسلمین قرائتی به ایشان ، طرح اعزام بیش از 60 کارشناس و مبلغ تخصصی مهدویت به اربعین حسینی را تشریح کرد.
وی در ادامه، تبیین و نشر معارف  مهدویت و پاسخگویی به سوالات و شبهات مهدویت و مقابله با مدعیان دروغین مهدویت را از جمله اهداف این طرح عنوان کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8