شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ |۱۰ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 4, 2020
انتخابات

حوزه/ سلیمان پور گفت:مردم هرچه زودتر با حضور درشعب اخذ رای در انتخابات شرکت کرده و آن را به ساعت های پایانی موکل نکنند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، بیژن سلیمان پور ،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم در گفت و گو با خبرنگاران تاکید کرد: مردم قم در ساعات آغازین اخذ رای حضور و مشارکت چشم‌گیر داشتند و امید است این حضور تا پایان ساعات رای گیری ادامه داشته باشد.

وی گفت: از مردم عزیز استان می‌خواهیم هرچه زودتر با حضور درشعب اخذ رای در انتخابات شرکت کرده و این کار را به ساعات پایانی موکل نکنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با بیان این که امروز روزجشن ملی ایرانیان است، افزود: برنامه‌های مفصلی طی ماه‌های اخیر برای افزایش ضریب امنیتی و آرمش و نظم استان داشتیم و امروز نیز شورای تامین استان به ریاست استاندار و حضور رییس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

وی ادامه داد: گزارشی که تاکنون دستگاه‌های اطلاعاتی امنیتی دادند حکایت از امنیت خوب فضای برگزاری انتخابات در استان قم دارد و با تلاش‌های صورت گرفته این وضعیت تا ساعات پایانی انتخابات ادامه خواهد یافت.

سلیمان پور گفت: حضور مردم درپای صندوق‌های رای برای مردم ایران عزت‌آفرین است و موجب ناامیدی دشمنان می‌َشود.

خاطر نشان می شود: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز جمعه دوم اسفندماه هم‌زمان با سراسر کشور در۶۶۹ شعبه اخذ رای استان قم آغاز شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =