شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ | Oct 31, 2020
بیانیه

حوزه/ اعضای معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم در آستانه ماه مبارک رمضان و در بیانیه‌ای، علاقه‌مندان را به مشارکت در این رزمایش همدلانه جوانان در حمایت از نیازمندان واقعی دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه در متن این بیانیه آمده است:

امام علی‏ علیه السلام :
إنَّ أحَبَّ المُؤمنِینَ إلَی اللَّهِ مَن أعانَ المُؤمِنَ الفَقیرَ مِنَ الفَقرِ فی دُنیاهُ و مَعاشِهِ
محبوب‏ترین مؤمن نزد خداوند، کسی است که مؤمن نیازمندی را، در تنگدستی دنیا و گذران زندگی، یاری رساند.

اعضای معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم جوانان هلال احمر در راستای فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری، آمادگی خود را در مشارکت و اجرای رزمایش همدلانه در حمایت از نیازمندان واقعی اعلام می‌دارد.

امسال با توجه به شرایط موجود کشور رزمایش همدلانه جوانان هلال احمر با هدف ادامه مسیر خدمت، همچون حضور موثر در حوادث و بحران هایی، پیش از کرونا، از جمله فعالیت های جهادی در بلایایی مثل سیل، زلزله و هر فعالیتی که در راستای کاهش آلام و تکریم نوع بشر و حمایت از سلامت و زندگی انسان ها  است اعلام آمادگی می‌کنیم تا در صحنه مبارزه با ویروس منحوس کرونا و تبعات پساکرونا برای هموطنان حضوری جدی تر از قبل را به اثبات برسانیم.

در این راستا اعضای معاونت امور جوانان هلال احمر قم با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری و تشکیل پویش رزمایش همدلانه برای رفع مشکلات محرومان لبیک می‌گویند.

ما جوانان هلال احمری این خدمت را از اهداف  متعالی جمعیت هلال احمر و راهی برای تحقق استراتژی ۲۰۲۰ جوانان میدانیم. و  در این پویش با بهره مندی از ظرفیت خیرین و داوطلبان جوان عضو جمعیت و همیاری در فراخوان جمع آوری کمک های مردمی و تامین نیازها و توزیع و رساندن به دست مددجویان و نیازمندان واقعی اقدام خواهیم کرد.

ما اعضای جوان جمعیت هلال احمر ضمن دعوت از همه هموطنان برای پیوستن به این پویش انسان دوستانه خواستار مشارکت مردم و خانواده هلال احمری ها، در جمع آوری کمک‌های مردمی و توزیع اقلام بصورت داوطلبانه هستیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8