چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 27, 2021
دستگیری

حوزه/ بازپرس ویژه جنائی دادسرای عمومی و انقلاب یزد از دستگیری یک تیم چهار نفره غیربومی در یزد بعد از ارتکاب عمل مجرمانه و تیراندازی با هدف انتقام‌جویی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در یزد، بازپرس ویژه جنائی دادسرای عمومی و انقلاب یزد از دستگیری یک تیم  چهار نفره غیربومی در یزد بعد از ارتکاب عمل مجرمانه و تیراندازی با هدف انتقام‌جویی خبر داد.

این مقام قضائی ساعتی پیش با ارسال این خبر به خبرنگاران استان در این رابطه، اظهار داشت: یک تیم چهار نفره از یکی از استان های شرقی که با هدف انتقام از همشهری خود به یزد وارد شده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: این افراد با اسلحه کمری اقدام به مصدوم کردن همشهری خود می کنند که قبل از ترک استان دستگیر می شوند.

بازپرس ویژه جنائی دادسرای عمومی و انقلاب یزد گفت: این جنایت در ساعت ۴۵ دقیقه بامداد ۱۱ خرداد گزارش شد و پس از دستور در کمتر از ۱۰ ساعت توسط عوامل جان بر کف انتظامی استان عوامل آن که در حال ترک استان بودند در یکی از شهرستان های مجاور شناسایی و دستگیر شدند.

وی صیانت از امنیت و آرامش شهروندان را رسالت دستگاه قضائی و نیروهای انتظامی و امنیتی برشمرد و گفت: یزد استانی آرام با مردمی قانونمدار و متدین است و ما اجازه نخواهیم داد، افرادی با سوء استفاده از این امنیت، به دنبال اهداف مجرمانه خود باشند.

این مقام قضائی در پایان تأکید کرد: مردم اخبار حوزه قضائی استان را از منابع موثق پیگیری کنند و رسانه های استان نیز یاری‌گر دستگاه قضا در این حوزه باشند.

انتهای پیام/۳۱۳/۴۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8