پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ |۲۶ ذیحجهٔ ۱۴۴۲ | Aug 5, 2021
دیدار رئیس مرکز خدمات با آیت الله العظمی مکارم

حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با قدردانی از فعالیت‌های مرکز خدمات گفتند: گزارش فعالیت‌های مرکز خدمات نشان‌دهنده پیشرفت این مرکز است و امیدوارم این پیشرفت‌ها ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دیدار رئیس و جمعی از مسئولان مرکز خدمات با قدردانی از فعالیت‌های این مرکز گفتند: گزارش فعالیت‌های مرکز خدمات نشان‌دهنده پیشرفت این مرکز است و امیدوارم این پیشرفت‌ها ادامه داشته باشد.

ایشان ضمن تقدیر از حجت الاسلام و المسلمین ربانی بیان داشتند: الحمدلله شما شخصی موفق و نوآور هستید و در مرکز خدمات کارهایی شده که سابقه‌ای نداشته است و نشان می‌دهد این مرکز رو به جلو حرکت می‌کند.

معظم له گفتند: مرکز خدمات یکی از امیدهای طلاب و روحانیون است و امیدوارم امیدشان ناامید نشود و بتوانند از این مرکز تا حدی که شایسته آن هستند استفاده کنند.

حجت الاسلام و المسلمین ربانی در ابتدای این جلسه به معرفی جامعه هدف مرکز خدمات پرداخت و گفت: تمامی طلاب برادر، خواهر، ایرانی، غیر ایرانی، شیعه و اهل تسنن که شاغل در اداره‌ای نیستند و همچنین ائمه جمعه و جماعت و خانواده روحانیون مرحوم تحت پوشش مرکز خدمات هستند.

وی با اشاره به رویکرد مرکز خدمات در ارائه خدمات هدفمند همسو با رسالت حوزه افزود: بر اساس این رویکرد اساتید و طلاب ممتاز و مستعد و همچنین کسانی که در انجام امور حوزوی موفق‌تر و مؤثرتر هستند از حمایت بیشتری برخوردار خواهند شد.

رئیس مرکز خدمات گفت: مرکز خدمات در نظر دارد با حمایت از این قشر به رشد تحصیلی آنان و در نهایت موفقیت حوزه کمک کند.
وی در ادامه به معرفی برنامه‌های مرکز خدمات در بخش‌های فرهنگی، معیشت و کارآفرینی، صندوق قرض‌الحسنه و سلامت و امور بیمه‌ها پرداخت.

انتهای پیام/313/30

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8