شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 23, 2021
عابدینی

حوزه/ امام جمعه قزوین در دیدار مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: لازم است پس از اجرای هر برنامه‌ای کم و کیف آن با جدیت مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد تا نقاط قوت و ضعف آن مشخص شود و بتوانیم نقاط قوت را تقویت کرده و نقاط ضعف را برطرف کنیم.

به گزازش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین حجت الاسلام والمسلین عابدینی در دیدار حجت‌الاسلام شهسواری مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان استان که به مناسبت چهلمین سالگرد تأسیس این نهاد برگزار شد، اظهار کرد: حجت الاسلام قابل خدمات بسیار ارزنده‌ای در دوران مسئولیت خود داشتند و همواره با نشاط جوانانه برنامه‌ها را پیش می‌بردند و برای ایشان آرزوی طول عمر با عزت می‌کنیم.  

وی با تأکید بر اینکه همه تلاش کنیم تا جایگاه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با عظمت دیده شود و برنامه‌ها با قدرت پیش برود، تصریح کرد: با عظمت دیده شدن ایام‌الله سفارش خدای متعال است و کمک کنیم تا ایام‌الله‌ سال به بهترین شکل در جامعه نشان داده شود.  

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: لازم است پس از اجرای هر برنامه‌ای کم و کیف آن با جدیت مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد تا نقاط قوت و ضعف آن مشخص شود و بتوانیم نقاط قوت را تقویت کرده و نقاط ضعف را برطرف کنیم.  

نماینده ولی فقیه در قزوین تعامل با سایر استانها را برای انتقال تجربیات ضروری دانست و بیان کرد: تلاش کنیم با تعامل دو سویه با سایر استانها، تجربیات و طرح‌های موفق را به کشور منتقل کرده و از طرح‌ها و ایده‌های موفقِ استانهای دیگر استفاده کنیم تا شاهد موفقیت بیشتر در این عرصه باشیم.  

وی ادامه داد: علاوه بر برنامه‌های بزرگی چون عاشورا، ۲۲ بهمن، روز قدس، عید قربان، عید غدیر، سرمایه‌هایی مانند نمازهای جماعت و جمعه داریم که به صورت مداوم در حال برگزاری است و می‌توانیم بیش از پیش برای پشتوانه‌سازی راهپیمایی‌ها از آن استفاده کنیم و به این برنامه‌ها شکوه و عظمت بیشتری بدهیم.  

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8