سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 18, 2021
کد خبر: 912177
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

حوزه/ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران به مناسبت چهلمین سالروز تأسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران به مناسبت چهلمین سالروز تأسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیانیه ای صادر کرد که در این بیانیه آمده است: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از مولودهای نظام اسلامی محسوب می شود که در ۱۲ مرداد سال ۱۳۵۹ با هوشیاری و عنایت ویژه بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) شکل گرفت.

امروز در حالی نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی وارد چهلیمن سالگرد تأسیس خود شده است که با بررسی کارنامه درخشان این نهاد مقدس و انقلابی  و به اذعان بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران داخلی و خارجی، اقدامات این شورا در شرایط حساس کشور و با بسیج امکانات و زمینه سازی حضور مردم در صحنه، توطئه های پیچیده ای را خنثی ساخته است و تجلیل مقام عظمای ولایت امام خامنه ای(مدظله العالی) که فرمودند:اگر ما این‌ شورای‌ هماهنگی‌ تبلیغات اسلامی را برای‌هماهنگی و سیاستگذاری مراسم و مناسب‌ها و تبلیغات نمی داشتیم، بی‌شک‌ ناسازگاری‌ها و اشکالات‌ فراوانی‌ را در ایجاد و راه‌اندازی‌ و اداره مراسم‌ مختلف شاهد می‌بودیم، گواه این مدعاست.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به خود می بالد که در ۴۰ ساله گذشته، گرفتار دسته بندی های سیاسی نشده و تلاش داشته با استفاده از ظرفیت های مختلف و با تکیه بر توان مردمی،برخاسته از مردم و برای مردم باشد و بر اساس منویات مقام معظم رهبری در خط ولایت حرکت و تریبون مراسم انقلاب را به اعلام مواضع صریح وشفاف ملت بزرگ وهمیشه در صحنه ایران اسلامی درعرصه‌های مختلف داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی تبدیل کند.

امروز نیز شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تحت مدیریت عمار انقلاب، حضرت آیت الله جنتی(مدظله العالی) می کوشد تا پاسدار انقلاب و ارزش های آن باشد و تلاش خود را به کار می بندد تا به عنوان یک نهاد انقلابی، با محور قراردادن بیانیه گام دوم انقلاب، موذن ارزش های انقلاب اسلامی باشد.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت و تقدیر از زحمات کادر درمان، پزشکان، پرستاران و گروه های جهادی، امروز ورود ویروس کرونا به کشور، برگزاری برخی برنامه های ملی و انقلابی را تحت تأثیر قرار داده اما شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تلاش کرده است تا با استفاده از نظرات کارشناسان، نخبگان و فعالان فرهنگی، برنامه های خود را به روزرسانی کرده و با توجه به شرایط کنونی، رسالت خود را با قوت هرچه بیشتر در پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی دنبال کند.

امروز معیشت اقتصادی و گرانی های لجام گسیخته به دغدغه اصلی مردم تبدیل شده است. امروز مردم از مسئولان کشور انتظار دارند تا در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال جهش تولید نامگذاری شده است، نگاه خود را از خارج از مرزها به داخل کشور و تقویت تولید معطوف نمایند و با برنامه ریزی دقیق و اصولی و استفاده از نظرات کارشناسان اقتصادی، وضعیت کنونی را سامان داده و با مخلان اقتصادی که موجب تلاطم بازار شده اند، برخورد عبرت آموز صورت دهند.

در پایان، دوازدهم مردادماه را به همراهان مراسم و مناسبت‌های انقلاب اسلامی و یاوران شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تبریک عرض کرده و امیدواریم سایه توجهات و عنایات حضرت ولیعصر(عج) در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی مستدام باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8