شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ | Oct 24, 2020
جشن عاطفه ها

حوزه/ امام جمعه قزوین گفت: کمک به دانش‌آموزان محروم می‌تواند در علم و دانش و شور و نشاط مدرسه‌ها نقش داشته باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی  عصر جمعه در حاشیه بازدید از غرفه «شور عاطفه‌ها»  که به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید مدارس در میدان آزادی قزوین برپا شده است، اظهار کرد: شور عاطفه‌ها نیاز به توضیح و تفسیر ندارد، زیرا کسانی که عواطف انسانی در آنها موج می‌زند و فقر و نیاز هم نوعان خود را نمی‌پسندند و توان تحمل آن را ندارند، در این صحنه حاضر می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اذعان کرد: حضور مردم از هر قشری در شور عاطفه‌ها برای کمک به نیازمندان استان خود همان نگاه مواساتی است که ابتدای شیوع کرونا انجام گرفت.

وی تاکید کرد: در این ایام همزمان با شروع مدارس و سال تحصیلی آموزش دانش آموزان، این شور عاطفه‌ها برای رفع نیازمندی دانش آموزان و دانشجویان محروم و نیازمند فعال شده است.

امام جمعه قزوین تصریح کرد: کمک به دانش‌آموزان محروم می‌تواند در علم و دانش و شور و نشاط مدرسه‌ها نقش داشته باشد، ماهم برای انجام وظیفه خود در شور عاطفه‌ها حضور پیدا کردیم.

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی در پایان درباره کمیته امداد گفت: کمیته امداد یعنی مددرسانی و دستگیری و حمایت از ضعیفان و این وظیفه دینی و سفارش‌های قرآنی برای همه مردم است.  

گفتنی است که «شور عاطفه‌ها» تا ۱۱ مهرماه برگزار می‌شود و علاوه بر دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۴۵۴۰۶ و کد مهربانی #۱۰۲۸۸۸۷۷*  از سوی کیته امداد برای دریافت کمک‌های مردمی در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8