سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ | Jan 19, 2021
تبربز

حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه غدیر تبریز با اشاره به کوته فکری‌های دشمنان اسلام، گفت: دشمن غربی که پیامبر مهربانی را مورد تاخت خود قرار داده از این امر غافل است که این رسول مغفرت، با توصیه‌ها و فرامین خود بنای نظام اسلامی را روی احترام و دست‌گیری از همدیگر قرار داد و همبستگی یک جامعه انسانی پیشرو با همین نگرش و توصیه‌های آسمانی میسر شده است.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تبریز ، حجت‌الاسلام رحیم ‌علی طالعی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه غدیر تبریز در رزمایش مؤمنانه سپاه غدیر تبریز اظهار داشت: پیروزی در صدر اسلام، در سایه مواسات و همکاری و کمک‌هایی بود که با تدبیر پیامبر اکرم صلوات الله علیه انجام می‌شد.

وی افزود: رضای الهی از اموری است که باعث شادی مؤمن است و مواسات مؤمنانه یک تکلیف شرعی و انسانی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه غدیر تبریز تصریح کرد: قوام نظام اسلامی با همدلی و انجام فعالیت‌های دسته جمعی با صبغه اسلامی متصور است، همچنانکه ولایتمداری و ظهور و بروز این امر خیر، از نشانه‌های ولایتمداری است.

حجت‌الاسلام طالعی در پایان با اشاره به کوته فکری‌های دشمنان اسلام، بیان داشت: دشمن غربی که پیامبر مهربانی را مورد تاخت خود قرار داده از این امر غافل است که این رسول مغفرت، با توصیه‌ها و فرامین خود بنای نظام اسلامی را روی احترام و دست‌گیری از همدیگر قرار داد و همبستگی یک جامعه انسانی پیشرو با همین نگرش و توصیه‌های آسمانی میسر شده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8