جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ | Jul 30, 2021
حجت الاسلام زهرایی

 حوزه / مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: آزادی اجتماعی در پرتو آزادی معنوی معنا می یابد، در این صورت انسان در عین کمبودها ا حساس خوشبختی می کند و با نبود معنویت در اوج برخورداری از امکانات، احساس می کند که در جهنم است.

حجت الاسلام محمد جواد زهرایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین گفت: از مهمترین درد های بشر این است که همواره به دنبال آزادی اجتماعی است  و از آزادی معنوی غافل است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین ادامه داد: بشر غربی تلاش زیادی برای آزادی اجتماعی می کند و  از دستیابی به آزادی معنوی ناتوان است، چون خاستگاه آزادی معنوی، آموزه های الهی است.

حجت الاسلام زهرایی خاطرنشان کرد: آزادی اجتماعی در پرتو آزادی معنوی معنا می یابد، در این صورت انسان در عین کمبودها ا حساس خوشبختی می کند و با نبود معنویت در اوج برخورداری از امکانات، احساس می کند که در جهنم است.

وی ادامه داد: برای رسیدن به تمدن اسلامی باید چند گام، حرکت انقلابی و اسلامی، رسیدن به دولت اسلامی و دستیابی به جامعه اسلامی را برداریم.

حجت الاسلام زهرایی خاطرنشان کرد: دولت اسلامی به تعبیر رهبری عزیز دولتی است که به آموزه های تمدن اسلامی داشته باشد و با تمام وجود با جهاد مداوم و مستمر حرکت کند.

انتهای پیام

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8