دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 10, 2021
تجمع علمای مسلمان لبنان

حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان اعلام کرد: "دیوید هیل" معاون وزیر امور خارجه آمریکا با مجموعه دستورات و تهدیدات به لبنان آمده تا ما را مجبور کند که به نفع رژیم صهیونیستی از حقوق خود کوتاه بیاییم.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور بیانیه ای گفت: "دیوید هیل" معاون وزیر امور خارجه آمریکا با مجموعه دستورات و تهدیدات به لبنان آمده تا ما را مجبور کند که به نفع رژیم صهیونیستی از حقوق خود کوتاه بیاییم.

آمریکا به رژیم اسرائیل گرایش کامل دارد

این تجمع افزود: آمادگی نماینده آمریکا برای کمک در مسئله ترسیم مرز ها، بیانگر گرایش کامل ایالات متحده آمریکا به منافع رژیم صهیونیستی است و این دلیل اصلی سفر مشکوک نماینده وزیر امور خارجه آمریکا به لبنان است.

رئیس جمهور لبنان در برابر فشار های خارجی به ویژه آمریکا تسلیم نشود

تجمع علمای مسلمان از حاکمیت لبنان به ویژه میشل عون رئیس جمهور لبنان خواست بر موضع خود در خصوص ترسیم مرز های دریایی اصرار ورزد و در برابر فشار های خارجی به ویژه آمریکا تسلیم نشود و تأکید کرد: از رئیس جمهور می خواهیم که ترسیم مرز ها با حضور کارشناسان بین امللی و مطابق قانون بین المللی انجام شود و از اقدام رژیم صهیونیستی به هرگونه فعالیت های نفتی یا گازی و آغاز عملیات استخراج نفت جلوگیری شود.

دولت آمریکا دست از لبنان بردارد

علمای لبنان با دخالت ایالات متحده آمریکا در مسئله تشکیل دولت مخالفت کردند و از دولت آمریکا خواستند دست از لبنان بردارد؛ چراکه دخالت های آن همیشه در جهت از بین بردن امینت و صلح داخلی بوده است.

تجمع علمای لبنان اقدام نیرو های اضطراری بین المللی وابسته به سازمان ملل در کار گذاشتن دوربین ها برای نظارت بر نوار مرزی را محکوم کرد و آن را اقدامی در جهت جاسوسی برای رژیم اسرائیل دانست و گفت: این دوربین ها با اینترنت و ماهواره ها در ارتباط است و رصد فعالیت های ارتش و مردم را برای دشمن صهیونیستی آسان می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8