سه‌شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۳ شوال ۱۴۴۵ | Apr 23, 2024
روحانی - صافی

حوزه/ حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار رئیس جمهوری با ایشان تاکید کردند: حسن نیت شما برای مردم معلوم است و به همین دلیل پشتیبان دولت هستند.

به گزارش خبرگزاری«حوزه»، این مرجع تقلید شامگاه چهارشنبه و در جریان سفر استانی دولت تدبیر و امید به قم  که در بیت معظم له برگزار شد، ضمن تشکر از تلاشهای مجموعه دولت و موفقیت‌هایی که با وجود مشکلات فراوان به نتیجه رسیده است، افزودند: توجه دولت به مردم و رفع مشکلات اقتصادی آنها که از گذشته بوده است بویژه فقرا و ضعفا باید ادامه یابد و برنامه‌های مفید دولت در این جهت باید شتاب بیشتری بگیرد. اقدام دولت در زمینه سلامت و درمان مردم بسیار ارزشمند و شایسته تقدیر است.

حضرت آیت الله  صافی گلپایگانی کاهش هرچه بیشتر اختلافات جناحی را به نفع مردم و مصلحت کشور دانسته و گفتند: توجه به سیاست خارجی حائز اهمیت است و نباید فقط یک یا چند کشور موضوع سیاست خارجی ما باشد. بلکه باید به رابطه سازنده با دیگر کشور‌ها توجه شود.

ایشان اصلاح روابط، حل برخی مسایل و توسعه رابطه با کشورهای اسلامی را مورد تاکید قرار داده و در خصوص تهدیدات گروه‌های تروریستی افزودند: زمینه‌های شکل گیری گروههای متحجر و تروریستی مثل داعش را نباید در مبارزه با آنان نادیده گرفت.

این مرجع تقلید همچنین با بیان اینکه " همواره شما را دعا می‌کنم"، فضای شاداب در محیط‌های دانشگاهی را برای پیشرفت کشور ضروری دانستند و دولت را به بهره گیری هر چه بیشتر از آنها توصیه نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی نیز در این دیدار گزارش کوتاهی را از مهمترین برنامه‌ها و اقدامات دولت ارائه داد و گفت: رهنمودهای مرجعیت مهمترین راهنما و یاریگر دولت در تدوین و اجرای برنامه‌ها در جهت آرمان های انقلاب و رضایت مردم است.

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha