پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 4, 2020
آیت الله بشیر النجفی از مراجع نجف

حوزه / برخی به دنبال ایجاد تفرقه در میان افراد و گروه های عراقی هستند که باید هوشیار باشیم. نباید در برابر پروژه‌هایی که در پی ایجاد تفرقه در میان فرزندان این کشورِ یکپارچه است، تسامح به خرج داد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، حضرت آیت الله بشیر النجفی از مراجع نجف در دیدار مردمی با قشرهای مختلف بر لزوم تداوم جنگ علیه گروهک های تکفیری همچون داعش و ایستادگی در کنار نیروهای امنیتی و بسیج مردمی و پشتیبانی از آنان تاکید کردند.

این مرجع تقلید افزودند: در این عرصه مهم و سرنوشت ساز قاطعانه در کنار رزمندگان عرصه نبرد با تکفیری ها می ایستیم و شایسته است که از خانواده های شهدا و جانبازان حمایت نماییم تا به لطف الهی، تمامی اراضی عراق از لوث وجود تروریستها پاکسازی شود.

ایشان بدون اشاره مستقیم به برخی بحران های سیاسی در ماه های اخیر در عراق خاطر نشان کردند: نباید اوضاع سیاسی و مشکلات مربوط به آن به عنوان مانعی جلوی راه آزادسازی اراضی عراق از چنگال گروهک‌های جنایتکار قرار گیرد.

 حضرت آیت الله بشیر النجفی گفتند: برخی به دنبال ایجاد تفرقه در میان افراد و گروه ها هستند که باید هوشیار باشیم. نباید در برابر پروژه‌هایی که در پی ایجاد تفرقه در میان فرزندان این کشورِ یکپارچه است، تسامح به خرج داد.

آیت الله بشیر النجفی از مراجع نجف در دیدار مردمی

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =